• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    PREKOTKA: zejmena kdyz dnesni generace matek sveho casu radostne hupkala zkoulovana pred stenou z repraku na czektekkach apod. :)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Ona je to normálně nemoc! dneska jsem si jednu odlovil po cestě do práce 🤦 😏
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    SHEALA: I matky mají rády trance :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Budu hrát před klubem, nebo za klubem Industra, na festivalu Bezdfest.

    Jeste nevím co, nejraději bych aspon trochu trance, ale mám obavy, že se to nebude líbit matkám s detma... nasrat. V Kuřimi na mě matky s dětma skákaly.

    Jo, někdy bych taky ráda hrála v klubu, a hlavně kdyby tam bylo bezbar wecko.

    Ježišmarjá, a kočka už po několikátý byla venku, umí se neztratit a nevymňoukává zoufale, že chce ven v době když spím a bojím se o ni.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    Po dvaceti letech na laser game. It’s fun!
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Ja uvarila kure na paprice a je to dobry! Vazne! Nedavno jsem spalila i toast. Fakt jsem na sebe hrda :-).
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Šestimístnej bonus za loňskej rok, přidáno na výplatě a opce na akcie matky v hodnotě nižších tisíců eur. Jako někdy mě ten korporát sere, ale má to svoje světlý stránky. Tak já to AML školení teda udělám, no.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Školní rebel dneska přišel s podomácku odbarvenými vlasy na blond (tj. výsledek = zářivě oranžová). Tak si ho naše sekretářka vzala stranou a udělala mu instruktáž ohledně následné péče a nápravy situace. Většinou s ním řeší neomluvené absence apod., tak mě to dojalo.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Snídaně :)

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Dnes je první jarní den (astronomický).

    A čmeláci u mě na zahradě to vědí!

    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    "Je tu relativně početná skupina lidí, co se ve společnosti, politice a celosvětovém dění orientují skrze fakt, že nejsou očkovaní proti covidu."
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    Právě jsem po třech letech dokončil obraz (spíše nástěnný projekt) a mám z tohoto ohromnou radost, protože samotný proces kompletace zabral několik dní, nanejvýš dva týdny, ale zbytek času snědla příprava. Už se těším, až to půjde pod sklo! ;)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    VIDA
    VIDA --- ---
    Našla sem pro sebe decaf, kterej mi chutná jako kafe. #doubleshot
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ERRTU: Jo, sou tam dobrý špeky, ale já měl hlavně na mysli takový to vodění za ručičku při orientaci ve světě, co dělá i řada jinejch současnejch her. Máš najít strážní věž nad městem? Bum, prdneme ti na mapu značku jak kráva, aby ses náhodou neztratil. V některejch případech ti ji dáme i rovnou do herního světa, aby ti to bylo jó jasný, ty blbečku. Tak a můžeš jít rovnou za nosem.
    To se mi naopak zase moc líbilo v KCD. Najdi kata dřív, než začne poprava, bydlí v domku na kopci za městem, dojdeš tam tak a tak, poraď si.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    A ještě Gervais z related :)

    Ricky Gervais on Woke Culture
    https://www.youtube.com/watch?v=QXgmkv1PwlI
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    SALVATOR: mam zcela obraceny problem. na druhe mape na me behem pul kilometru vyhodila snad deset originalnich pasti.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Pacific Drive, skvělá hra. Jen škoda, jak to člověka často vodí za ručičku.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam