• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    THEPRESIDENT: aha tak proto mel Washington dreveny zuby!:))
    THEPRESIDENT
    THEPRESIDENT --- ---
    NAVARA: Libi se mi ta predstava, kde je "pekny kozy" obecne prijimany kompliment a rikam to pritelkyni kamarada, kteryho jsem dlouho nevidel :))
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    FRDK: "Pěkný kozy" je zažitý a obecně přijímaný kompliment, do pošty pokud se stydíš veřejně, případně pluskem na příspěvku s fotkou, jsi-li z cudnějších
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PREKOTKA: jak rekl marcellus vallas, jen blazen si mysli, ze s vekem zraje jako vino :-) tak rozhoupej ty lajdaky zvesela! :-)
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Vsechny kozy are beautiful :)
    FRDK
    FRDK --- ---
    PREKOTKA: Matky po odkojení několika dětí většinou krásu svých prsou ztrácí.
    Nechcu Nobelovku, dík.
    Jestli jsi taky ta šťastná, můžeš se vedle taky pochlubit, palce budou lítat.
    Říkám, že jsem zlý a starý a špatný ;)
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    FRDK: Myslela jsem, že k pochopení bude stačit moje poznámka: protože matky nemohou být krásné. Jestli nestačilo, tak promiň, už tím nechci ztrácet čas.
    FRDK
    FRDK --- ---
    Možná je to špatná forma. Vysvětlíš mi, proč? Když vllezeš vedle do chválícího auditka, tam jsou podobné pochlebovačné grcy v cajku a tady, jelikož je to patrně nepatřičně, je to pohoršující?
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    FRDK: Protože tohle se prostě nedělá a ne proto, že by si někdo další začal stěžovat. Je to prostě špatná forma,i když jsi to myslel dobře.
    FRDK
    FRDK --- ---
    PREKOTKA: Proto jsem tohle nikdá, opakuji nikdá nedělal, jelikož by si ty ostatní začaly stěžovat, že jsem nepochválil i je. A věděl jsem, proč.
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    FRDK: Tak to já se se svejma kozama, co odkojily čtyři můžu jít rovnou zabít. Achjo :(
    FRDK
    FRDK --- ---
    PREKOTKA: Ne, matky které odkojí dve děti nikdy v minulosti tak hezké prsa neměly.
    Jsem zlý, špatný, starý a hlavně boomer, tak mi dejte, kurva, pokoj, že jsem chtěl pochválit hezké kozy v nesprávné diskuzi.
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    FRDK: Protože matky nemohou být krásné. Jen to zhoršuješ
    FRDK
    FRDK --- ---
    NELLAS: V metru určitě ne. Nedělám to ani tady na nyxu v auditoriích, kde jsou ty kozy prezentovány. Udelal jsem to výjimečně teď a tady a nesklidilo to úspěch, za což se dodatečně omlouvám.
    Pardon, MULTICAT, jsi krásná a fakt bych netipoval, že jsi mamka.
    VELCORO
    VELCORO --- ---
    SATOO: Stejne by si lehla do krabice ve ktery to prislo.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    FRDK: Přijde ti vhodné vstoupit do libovolné konverzace ve stylu "máš super kozy"? Fakt? Děláš to třeba i v metru?
    FRDK
    FRDK --- ---
    NELLAS: A co konkrétně Tě nebaví na to čtvrtém ze spodu? Jelikož to bylo myšleno jako poklona, nebo lichotka.
    Tak se omlouvám, páč vidím, že jsem tady někoho pohoršil.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Ty poslední čtyři příspěvky mě fakt nebaví ani netěší :(
    FRDK
    FRDK --- ---
    HEJSEK23: Jsi nechutně sprostý;-*
    FRDK
    FRDK --- ---
    MULTICAT: S těmahle prsama jsi kojila, jo? Houno!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam