• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Vůně šeříků a borovicového lesa. Krásný sojky, datel, strakapoud a spousta dalších ptáků. Mladá srnka a zajíc. Pestrobarevný motýl. Tahle procházka u Labe mi udělala radost.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Som sa tešila, že od rána dnes prichádzali samé dobré správy a všetko pekne fungovalo. Na moje obvyklé pondelky až nezvykle dobrý stav. :) Tak si hovorím, že by som si mala dať pozor, nech to nezakríknem. Pár minút na to, začal zase vypadávať monitor, padať nejaké online služby a teraz sa k tomu pomaly pridáva bolesť hlavy. A mňa na tom fakt baví, jak je ten svet zase v poriadku. :D
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MLIKARNA:Ono se to totiz nedela pro penize. Vycvik je mozny rozdelit na 2x14 dni a cviceni jsou pak treba 2-3x do roka na 5-7 dni, krome vysadkaru, hnedy komando chce aspon 4x do roka.

    Ovsem pokud ma nekdo jako vyssi prioritu delat radost tomu, kdo ho zamestnava, tak si nakej problem najde vzdycky.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MLIKARNA: jj, taky jsem ten plan mela. Na almuznu se clovek přípravi, ale nemela jsem kam uklidit dítě.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MLIKARNA: Tak ono to není 40 dní v kuse, pokud vím. Od nás tam pár lidí je, a zaměstnavatel s tím nemá problém. Ale jsme korporát, takže tu dobře funguje zastupitelnost.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MLIKARNA: ajo, takhle, mas pravdu. (Na chvilku se mi nepodarilo vystoupit ze svy bubliny a nenapadlo me, ze to myslis takhle…)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Všechno to rozkvetlé na zahradě…

    FINSON
    FINSON --- ---
    SATOO, LORDPEET: Přidávám se, pan Účetní v Drive Angry z mého pohledu totálně zastiňuje hlavního hrdinu.
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    ACIDQA: že mě pustí dle zákona neznamená, že budou mít radost zejo :)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    V Británii se stávají populární koncerty metalových skupin v odsvěcených kostelích, protože metalisti zjistili, že varhany znějí cool. V kostele tak zazněla například hudba skupin Angels of Plague nebo Pantheist.

    Ovšem úplně nejzábavnější je pro mě zjištění, že hlavní varhaník diecéze v Leedsu se jmenuje David Pipe.

    UK churches keen to host heavy metal bands after duet with organist is a hit | Metal | The Guardian
    https://www.theguardian.com/music/2024/apr/06/uk-churches-keen-to-host-heavy-metal-bands-after-duet-with-organist-is-a-hit
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    ornitologové nikdy nezklamou
    Rozpoznání hlasů ptáků pomocí umělé inteligence - TátaGeek.blog
    https://tatageek.blog/2024/02/07/rozpoznani-hlasu-ptaku-pomoci-umele-inteligence/
    JANEQ
    JANEQ --- ---
    FIDA: Krásné místo. V sousedství je ještě oblast známá jako Grybla a ta je skutečně magická.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MLIKARNA: praci bys resit nemusel, na to mysli zakonik prace. ;) Mam v tymu jednoho kluka v AZ… ja bych ho teda samozrejme hrde pustila i tak, ale ma na to normalne narok…
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    MAR_TINA: jako dost dobre si dovedu predstavit sok nepritele kdyz na nej zautoci spiderman, bender a sestry bouvierovy
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    On-line přenos z Dejvického do Přítomnosti. Úžasné to bylo ;)

    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Já jsem o AZ přemýšlel ale pobavilo a nepotěšilo mě, jakou almužnu člověk po dobu výcviku bere a že by se asi ani doma ani v práci nelíbilo kdybych byl 40 dní pryč...
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    MAR_TINA: taky jsem se tam s nima zakecal, o náboru se dá mluvit jen s velkou nadsázkou, spíš ukazovali techniku - zbraně, drony, noktovizory atd, celkem zajímavá prezentace na CC. PČR to měla podobné, žádný náborový střediska, mě ta přítomnost dávala smysl a dle vytíženosti jejich zón jsem nebyl sám :)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Jojo, tenhle víkend byl fajn. Geokáčata zase ťapala, upravili jsme zahradu, povedly se mi výborný řízky a s manželem jsme měli rande.

    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Jsem někde četla, že je dobré komunikovat s lidmi způsobem, který je jim blízký. Paní se psem na volno, kterou jsem těsně za cedulí poprosila, jestli by mu fakt dala vodítko, a chtěla jsem jí pár slovy vysvětlit proč, mi řekla, že ji to nezajímá, a pak si zacpala uši a začala si zpívat, tak jsem s ní srovnala krok a vysvětlovala mnohem více slovy, zatímco jsem ji doprovázela až k poslední ceduli daleko na druhé straně, a tam jsem se zastavila a fascinovaně za ní hleděla, jak šla a s rukama na uších si zpívala dál. Miluju tenhle svět. A vůbec se nedivím, že nás žádní mimozemšťani nekontaktovali.
    VIDA
    VIDA --- ---
    JON: Web jí nedělám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam