• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MLIKARNA: praci bys resit nemusel, na to mysli zakonik prace. ;) Mam v tymu jednoho kluka v AZ… ja bych ho teda samozrejme hrde pustila i tak, ale ma na to normalne narok…
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    MAR_TINA: jako dost dobre si dovedu predstavit sok nepritele kdyz na nej zautoci spiderman, bender a sestry bouvierovy
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    On-line přenos z Dejvického do Přítomnosti. Úžasné to bylo ;)

    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Já jsem o AZ přemýšlel ale pobavilo a nepotěšilo mě, jakou almužnu člověk po dobu výcviku bere a že by se asi ani doma ani v práci nelíbilo kdybych byl 40 dní pryč...
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    MAR_TINA: taky jsem se tam s nima zakecal, o náboru se dá mluvit jen s velkou nadsázkou, spíš ukazovali techniku - zbraně, drony, noktovizory atd, celkem zajímavá prezentace na CC. PČR to měla podobné, žádný náborový střediska, mě ta přítomnost dávala smysl a dle vytíženosti jejich zón jsem nebyl sám :)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Jojo, tenhle víkend byl fajn. Geokáčata zase ťapala, upravili jsme zahradu, povedly se mi výborný řízky a s manželem jsme měli rande.

    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Jsem někde četla, že je dobré komunikovat s lidmi způsobem, který je jim blízký. Paní se psem na volno, kterou jsem těsně za cedulí poprosila, jestli by mu fakt dala vodítko, a chtěla jsem jí pár slovy vysvětlit proč, mi řekla, že ji to nezajímá, a pak si zacpala uši a začala si zpívat, tak jsem s ní srovnala krok a vysvětlovala mnohem více slovy, zatímco jsem ji doprovázela až k poslední ceduli daleko na druhé straně, a tam jsem se zastavila a fascinovaně za ní hleděla, jak šla a s rukama na uších si zpívala dál. Miluju tenhle svět. A vůbec se nedivím, že nás žádní mimozemšťani nekontaktovali.
    VIDA
    VIDA --- ---
    JON: Web jí nedělám.
    JON
    JON --- ---
    VIDA: moc nepobavilo - co to sakra chce delat s moji IP adresou? "Data too long for column 'ip' at row 1"
    VIDA
    VIDA --- ---
    Moji představu o lidech z aktivních záloh změnila vojínka Horáková, kterou sem viděla na jedný konferenci. Pak sem si dala její podcast a doporučuju: https://denikvojinky.cz/ .
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LORDPEET: kdyby si i do války nechali ty kostýmky, bylo by to velmi pythonovské :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    "V lednu Lucasfilm odhalil, že připravuje celovečerní snímek The Mandalorian & Grogu. Už tehdy působilo docela pravděpodobně, že se premiéry dočkáme v květnu 2026, ale teď je to potvrzené. Datum uvedení je stanoveno na 22. května 2026." 🥳
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ATUARFIK: why not? Když si představím voliče SPD, demostranty za práva lidí v Gaze, mistry crossfitu, nahněvané bílé heterosexuály, diskutéry z novinek, veganky v barefootech, nyxáky z Nory... Je skupina návštěvníků Comic conu ještě dobrá armáda :)

    Prý tam měla policie a armáda svý týmy.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    LORDPEET: Pokud naši zemi bude bránit armáda sestavená z návštěvníků Comic Conu, tak potěš bohové. :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LORDPEET: A kývnuls mu aspoň na večeři? :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MMORT7: asi jste taky pomali ;)
    Ale ono jde hlavne o velikost tech ploch.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    BLOWUP: Asi tě to překvapí, ale i český Lidl má dva plochy za pokladnou. A pokladní markuje tak rychle, jak uklízíš.
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Pořídil jsem si v zoo kýbl sloního trusu... Napadla mě ďábelská myšlenka co s ním... :D
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MARASAN: odhadoval bych ze je obmenuje i tam, ale proste helmuti maj jiny tempo a tu velkou odkladni plochu za kasou ocividne nepotrebujou. Navic, u nas jsou klesicky ty velky odkladni plochy za kasou dve, protoze typicky zatimco jeden zakaznik si to dava do tasky, zbozi druhyho zakaznika uz po pasu nekam musi dojet. Pamatuju se, jak jeden bejvalej kolega ze severniho nemecka prvni dobu nez si tady zvyknul byl z toho „zpomalenyho filmu“ uplne na nervy :)

    Ja se pamatuju jak jsem pred tema patnacti lety do toho Lidlu ze zvedavosti zasel a ty sceny u tech pokladen byly dost epicky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam