• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    "Přeplatek ve výši 6157 je použit k částečné úhradě záloh"
    ja to chci na ucet! :)) tak jeste plyn pane bambuch!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    BACCARA: potřebuju pověsit ta moje!
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    Jdu hledat místo na další světla.
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    ATUARFIK: Bylo by to fér, mám pocit, že si někdo musel nechat palečnice přes noc jak moc v pohodě pohovor to byl :D
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    znovu a znovu pobaví jak se "zákazník roku", co objednává všechny možný služby a rozhazuje plánama na všechny strany....

    ...promění v neviditelného skřítka, když mu řeknu, že pokud mu mám tohle připravit, tak budu potřebovat dost velkou zálohu:))

    Ten moment kdy se "Statečné srdce" mění v "polámal se mraveneček" je tak zábavný, že mi to stojí za to si to celý poslechnout i když mě to zdržuje
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    DR_NIKITA: Doufám, že budou provize pro všechny, kdo drželi palce.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Já to říkal 😎
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    Yes! Mám novej job, prý by mi to takhle hned neměli říkat, ale chtějí mě. ( ten velkej nápis ano s vykřičníkem mě až dojal)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Potešilo, že som zvládla dnešný cieľ krokov, aj napriek zhoršujúcej sa migréne. A ešte viac, že som sa potom nepoblila v metre. :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SEKELLE: čuně jedno! Napoprve to mas jen za zdvizene oboci, pak prijdou sukne a spodnicky a kdovico!;)))
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    HAR4NT: ti tečku jsem tam zapomnel prepsat ja, mea culpa :)
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    Celej leden v Asii a hned mam přeplatek na energiich 18k. I like.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    Aha jo to sou novinky, tak to dopadlo jeste dobre, taky to moh bejt Fritz Kavka
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SEKELLE: a jeste bez tecky u radove cislovky, takze je to "oslava sto vyroci"..
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Pobavil mě titulek článku na novinkách "FOTO: Začínají oslavy 100 výročí úmrtí Franze Kafky". Jak kdyby ho nikdo neměl rád a všichni jsou rádi že je už 100 let po smrti. :D
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Konečně!
    Povinná práce se vrací. Peníze od státu jedině za 30 hodin služby měsíčně - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-povinna-prace-se-vraci-penize-od-statu-jedine-za-30-hodin-sluzby-mesicne-249397
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    LORDPEET: Známe jejich nyxí ID? :)
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    To, že jsem na spektru, a zajímám se o věci, co s tím souvisí, mi dneska zařídilo oběd zadáčo :) A ten pracovní event byl příjemnej.

    Ale navíc: free food!

    A ještě je to všechno dobrý.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam