• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Konečně!
    Povinná práce se vrací. Peníze od státu jedině za 30 hodin služby měsíčně - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-povinna-prace-se-vraci-penize-od-statu-jedine-za-30-hodin-sluzby-mesicne-249397
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    LORDPEET: Známe jejich nyxí ID? :)
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    To, že jsem na spektru, a zajímám se o věci, co s tím souvisí, mi dneska zařídilo oběd zadáčo :) A ten pracovní event byl příjemnej.

    Ale navíc: free food!

    A ještě je to všechno dobrý.
    EMAET
    EMAET --- ---
    Zafňukala jsem, že nemám kávu a do patnácti minut mi byla osobně dovezena i s filtry. Miluju <3
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ADELHAIDA: takový mrtvý hlavy, to je VELMI nebezpečná záležitost!

    Sigurd Mocný by mohl vyprávět... teda nemohl, jeho totiž jedna mrtvá hlava (kterou si sám, blbec, přivázal k sedlu a pak jel očividně nepřiměřenou rychlostí) pokousala a on umřel na otravu krve.
    jako fakt: https://en.wikipedia.org/wiki/Sigurd_Eysteinsson
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    TRISSIE: Tak to my jsme byli doma vycvičený. Ségra jeden čas praktikovala jako koníčka vycpávání drobného zvířectva, takže člověk nemohl jen tak po paměti hmátnout do třetího šuplíku pro nanuka. Hrozilo, že ho do dlaně klovne mrtvá koňadra, nebo ulomí ucho veverce.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    TRISSIE: "Milá rodino, dnes budeme mít kuřecí řízky na peruánský způsob."
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    TRISSIE: Já jednou, coby nezkušený teenager, pekla k.stehno popaprikovaný. Ale bylo to kachní, a ne kuřecí stehno. Dodneška si ze mě rodina dělá srandu, že moje specialita je kachna alá kuře.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MLIKARNA: je to tak, občas dost trpím!
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Těší mě naše zahrada. Když kvaltuju kvůli uzávěrce, dítě celý den leze po stromech a staví si bunkry a hrabe se v hlíně. Stromy voní a je pod nimi příjemný stín, a když už mi z práce jebe, stačí se chvíli koukat na hemžení brouků nebo pokecat se slepicema a mozku je hned líp. A to prosím říká někdo, kdo vyrůstal u pražského Náměstí Republiky.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    potěšilo mě, že ač dnešní večeře nevyšla tak úplně podle plánu (neb na balíčku rozmrazeného masa nebylo napsáno 2xKŘ, alias dva kuřecí řízky, ale VEPŘ, alias vepřová plec), tak jsme stejně jedli v relativně rozumném čase a vepřová na slanině s tymiánem a bramborovou kaší u dětí i u manžela bodovala :-)
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    PREKOTKA: Neee, strakapouda neeee!!
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    MAR_TINA: :D to bych popřel principy tohohle auditka , zkusím dělat, že je nevidím :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MLIKARNA: dej jim BAN :)
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    A ještě mě pobavila zjevná nevýhoda vlastního auditka, reaguji na mě lidi co ignoruju :D co mám dělat? :D
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    S potěšením jsem k večeři usmažil palačinky :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MICHELLEDANIELS: to je tajný
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    LORDPEET: tak kde jinde lovit lidi, kteří chtějí byt hrdinou. Tak maji možnost být národními hrdiny! :D
    Mel ses jich zeptat, jestli maji tu vakcinu, co pichli Kapitánu Amerikovi, jinak nechapes, co tam dělají :D
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    NAVARA: Alláh akbar Navaro!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam