• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    NOFNAK: stoji za to se podivat i na ty bonusy a poslechnout si taky ty bonusovy podcasty. EPIC!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Jak je žena nadšená z auta, který sem nám vybral.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Že bude seriál Shogun vytvořený dle mé velmi oblíbené knihy dobrý jsem tak nějak doufal. Nicméně, nejen, že skvěle vystihuje důležité detaily příběhu, ale zkusil jsem se na něj dívat s Ní a je z něj stejně nadšená jako já (nebo to tak dobře hraje, aby mi udělala radost, každopádně win win).
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    PIKACZU007
    PIKACZU007 --- ---
    SAMOUT: katalánci by jí měli děkovat za to, že přivezla déšť
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Internety jsou plny toho, ze v Katalansku 3 roky poradne neprselo a je tam katastrofalni sucho, procez moje zena vyrazi na vylet do Barcelony, tesi se na vecerni prochazky mestem, and guess what 🤣🤷‍♂️🤦‍♂️?

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Suprově jsem se vohákla a zašla si do kina.
    :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Fallout seriál nejen že vypadá, že bude dobrej, ale navíc tam hraje Ella Purnell ♥️
    Jen škoda, že to je od Amazonu. Zrovna těm se mi svý prachy úplně cpát nechce.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    že tu korelu z Heroldových sadů, co tam už několik dní poletuje, dnes ráno chytli.)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Tesim sama sebe. Uz nevypadam jako velryba. A prestavam vypadat jako salam. Mam o deset kilo min, nez jsem mela v srpnu. Jeste par tydnu a budu uplne spokojena.
    SM3
    SM3 --- ---
    USA schválila pomoc UA 😘❤️
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Máme novou knihovnu ❤️
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Po výletě do zemědělského muzea jsme se stavili v indické restauraci. Platím útratu s diškrecí 1400,-. Pán připraví terminál, koukám na částku a zároveň přikládám hodinky. V tu chvíli mu dojde, že je tam 11400,-.
    I pan číšník si toho všímá a s mnohými omluvami počítá, kolik mi má vrátit a místo vrácení platby na kartu odpočítávání hotovost z kasy. Nakonec mi vrací 12500,- a až po dvojitém přepočtu si bere zpět těch 2500,-
    Mám teď nadbytek hotovosti.

    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Vydarenej vylet a nadherny graffiti jako bonus :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    LORDPEET: Mě tam teda zásadně chybí chipotle. Bez tuny chipotle navrch už se můj talíř chili neobejde. Taky dávám jarní cibulku.
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    LORDPEET: jalapenos + na kosticky nakrajet cerstvou cibuli a chedar
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Včera / dnes jsme byli v Praze na party s věkovým průměrem tak 17 - 25. Nějaká slečna se dala se mnou na záchodě do řeči, a vypadlo z ní, že studuje ve čtvrťáku na gymplu. Pak se mě ptala, jakou školu studuju já :) Na to, že mě lidi tipují na 30 jsem si už zvykla, a je fakt, že včera jsem zrovna měla lepší den, ale tyvole studentka, to už bylo před 20ti lety :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    EZECHIAS: občas mají v lidlu, když je nějaký španělský týden obří dobrá plechivka. Tyto jsou trochu horší z rohlíku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam