• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    nema vyssi hodnotu ;) me spis prekvapilo to gesto
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    BOBESH: Asi 250 :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    BOBESH: byla tusim k tisicileti s orlojem. Zkus a treba budes mit nejakou chybnou ražbu. ;)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    kupuju neco v Liberskejch a mlada pani pokladni po tom, co sem zaplatil, prej estli nemam desetikorunu. tak ja ze jo a ona ze mi ji vymeni a dala mi nejakou z roku 2000 s jinou predni stranou, tak prej at si najdu estli nema vetsi hodnotu :O
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Dnes jsem pochopila trn klídek, s jakým jezdí v ranní špičce po hlavním tahu bagry a obří traktory. On je to totiž pocit moci :)

    Jo, objednala jsem si na zítra ráno bagr. Kdo chce vyjet ve svátek ráno, ten si to zaslouží :)))
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Všechny ty sauny, bazén, vířivka, chození po Jizerských horách z Polské strany. Celý ten víkend, který tak báječně zařídila. Báječně jsem se tam uvolnil.
    Jen jsem se nějak namlsal společného času a teď bych si ji nejradši posadil na klín, místo pracovního notebooku.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Pobavilo 😁

    "dokáže útočníka usmrtit až na 20 minut. Nezanechává však žádné trvalé následky."
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Chvilku mě zarazilo, jaký objem, jako kolik litrů se do toho vejde?
    Obvod! Obvod to bude...

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SITH: aha, jsem celkem čekala, že tohle už bude lepe pochopitelny, když mrtva není... No, nevadí.
    SITH
    SITH --- ---
    MICHELLEDANIELS: tento vtip mi přijde na stejné úrovni jako tenkrát když si jedno nejmenované id natočilo na mobil svůj výfuk u auta s komentářem "zdravíme Gretu" :-)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    TOMBRIDER: mne to prijde celkove hezka kompozice, včetně tech parádních kol :))
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    MICHELLEDANIELS: Tak evidentně ten generátor primárně krmí něco jiného, takže chápu proč toho nevyužit a nepřipojit i auto ;)
    A rozhodně pobavilo že z fotky to vypadá že auto je připojený k zemnícímu kolíku :)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    HEJSEK23: tak já už četla tolik "perliček", že tohle je úsměvný ještě:)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    pobavilo?
    mě to přijde přesně tak ubohý, jako jakýkoliv její projev
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    Říct o někom, kdo ještě neumřel, že se obrací v hrobě, to mě pobavilo :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Greta se obrací v hrobě :D

    THEPRESIDENT
    THEPRESIDENT --- ---
    Konecne se muzu smazit na nejlepsi svy koupi tohohle jara. Jako to liny prase, jaky ja jsem! :))

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Kdysi dávno jsme dali dohromady - primárně z VHS posílaných po republice, slučování audio a video stop podle toho kde ji která kazeta měla nejméně poškozenou,… - českou verzi Covington Cross.
    Teď jsem po dlouhé době našel anglickou verzi a je to vesměs stejná kvalita zrnitého záznamu VHS - ale hlavně, naše je o trochu lepší! :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam