• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NAVARA: Protože ve tvým případě to vyznívá jako uslintaný lustrování kdy která slečna postovala a za kolik palečků :⁠-⁠)
    Což konkrétně teď nemusí nutně bejt ten případ, ale ozvěna minulých hovadství je neúprosná.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    L4JKA: Co pár hodin ho budeš dávat na nabíječku :o

    KOPRETKA: A já dostanu mínuska i za zmínku, že tam vůbec nějaké starší fotky jsou :)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Laco Deczi. V sestaosmdesati hraje jak za mlada, ten chlap je proste nesmrtelnej.
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Strašná píčovina, ano. Občas mi stačí fakt málo.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    Pomalu se rok sejde s rokem a já můžu dát fotku.

    24.5.2023
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ta operace "jaguar" v textovych vtipech :D
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    :)
    Policie už ví, kdo mával vlaječkou se svastikou na Slavnostech svobody - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-policie-proveruje-video-z-konvoje-svobody-kvuli-vlajecce-se-svastikou-251219
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    vždy potěší když dostanu paleček na jednu starší fotku ve slečených.. vyplaví vzpomínky
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    OLIII: Je to tenhle: http://www.pradobroty.cz/2019/05/tvarohovy-nekynuty-kolac-s-drobenkou.html?m=1
    Jako "ovoce" pět řapíků rebarbory a tak dvě hrsti borůvek, a do drobenky přidaná lžička skořice, protože ta si s rebarborou pěkně rozumí. Jen jsem tam mohla dát míň cukru.
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Krátký video kde se Charanzová pustila do Konečné :D fakt prdel, když do ní šije i taková d*lina :D
    OLIII
    OLIII --- ---
    ADELHAIDA: Tak to je hodně hvězdný kombo! Byl by k tomu recept?
    JONY
    JONY --- ---
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Mám uprataný veľký kus kuchyne. Všetok riad umytý a stôl, za ktorým som tento rok nemohla ešte ani raz posediť s jedlom, je konečne úplne prázdny. Sedím uňho, popíjam čaj, čo som dostala na Vianoce a dnes ho tam našla a kochám sa. A teším sa večer na toasty.

    Včera som zase musela celý deň ležať a bola už dosť nešťastná z toho, ale toto mi to vynahradilo aj s úrokmi.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    NOFNAK: Cheche. S borůvkama, rebarborou a skořicovou drobenkou.

    SITH
    SITH --- ---
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    tyo postolky u nas na dvore, jak to tu sefujou. jedna s mysi nebo cim v zobaku a druha tu rozhani holuby.

    btw holoubci na vltavsky! 😱

    STRAZCEMAJAKU
    STRAZCEMAJAKU --- ---
    NOFNAK: Oboje zní dobře, ale tedy z té představy borůvkového koláče s drobenkou se mi sbíhají sliny.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    BOBESH: ja sem hroznej Jarmilek! :D
    dneska sem tam sel znova a slecna tam sice nebyla, ale nechal sem ji tam u kolegyne tu jeji desetikorunu a prilozil los, treba bude mit vic stesti ona nez ja :)))
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    STRAZCEMAJAKU: Já bych si tak dál borůvkový koláč s drobenkou. Nebo borůvkové knedlíky. Ach..
    STRAZCEMAJAKU
    STRAZCEMAJAKU --- ---
    Dnes ráno doručená, kilová bedýnka kanadských borůvek, čerstvých, šťavnatých a plných chuti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam