• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Aspoň na sekundu mi pozrela do foťáku a netvárila sa, že ju to prinajmenšom zabije. 😁

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    SHARKIE: vyhlasis ze jeden den budou zavrene obchody a z prumerneho cecha se stane zapaleny prepper, no.
    FINSON
    FINSON --- ---
    MLIKARNA: V Sázavě je dost vody? 😯
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    "Naše" vosy papírnice, zakládají hnízda ve skleníku každý rok a docela s nimi vycházíme. Je fajn je pozorovat. A jsou to lemry, takhle spinkají ještě v 9 dopoledne.

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Greticka proste musi protestovat vsude kde je to mozny :D

    "Pokud by ale Golanová vedla s podobným náskokem i v ostatních zemích, ukazovalo by to, že Izrael má v Evropě přece jen podporu. A to navzdory protestům v ulicích a na univerzitách, které organizují migranti z muslimských zemí či jejich potomci ve spolupráci s ultralevicovou mládeží. V Malmö ve čtvrtek protestovalo podle některých odhadů až deset tisíc propalestinských demonstrantů, kterým vadí přítomnost izraelské soutěžící. Byla mezi nimi také Greta Thunbergová, původně známá jako ekologická aktivistka."
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Potešili čerstvo natrhané jahody na balkóne hneď po zobudení. :)

    A fest pobavila skutočnosť, že som na ne musela tajne, pretože keby ma nachytala mama, ako si na malú chvíľu užívam život, keď je toho "toľko na práci", tak by sa to neobišlo bez náležitej prednášky. :D
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HEJSEK23: Nemám, no. Já jezdím spíš vlakem nebo busem :))
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Nějakou záhadou se mi ztratil ovládač od klimatizace. Napsal jsem výrobci, zda-li má nějakou náhradu a on mi odepsal, že ano a že stojí 1000,-
    Přišlo mi to přehnaný a tak jsem objednal nějakej univerzál z Aliexpressu za 74,- včetně dopravy
    Funguje perfektně ;-)
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Včerejší Sázava a jak sme se cvakli a dalších 500 metrů sme nebyli schopný dostat loď na břeh. I když sem domlacenej od kamenu tak to byla prdel, zvlášť když jsme se rozhodli že si vylezeme na otočenou lod a necháme se jen vláčet z nejhoršího..
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    SHARKIE: Ale ta není ani z desetiny tak pěkně udělaná!
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    OCTOPUSS: IKEA ma zltu 🙂

    Pobavili vo vlaku. Hlasia 6 min meskanie, tak si kludne sedim, citam a zrazu zahlasia, ze sme na mieste, vyse 5 min pred normalnym prichodom. Takze panika, bo neviem, ci to pokracuje dalej. Tak rychlo som veci este nenahadzala do tasky. Snad som tam nic nenechala.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    nejlepší dárek :D

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    N. máš ji? GC7BTPN 😎
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Si takhle jedu z Ostravy kde sem makal na iss🏒 a zastavíme na nějaký benzínce. A jak se tak nudím, tak si vzpomenu na kešky. ...že by tu třeba náhodou mohla bejt. A hle! Ona tu fakt je 😏 yes!! Tak tuhle bych jen tak neodlovil a hádám že ani můj velkej geovzor N. Ji nemá 😎
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: Egyptští faraoni by nesouhlasili.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam