• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    FINSON
    FINSON --- ---
    MLIKARNA: V Sázavě je dost vody? 😯
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Včerejší Sázava a jak sme se cvakli a dalších 500 metrů sme nebyli schopný dostat loď na břeh. I když sem domlacenej od kamenu tak to byla prdel, zvlášť když jsme se rozhodli že si vylezeme na otočenou lod a necháme se jen vláčet z nejhoršího..
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    SHARKIE: Ale ta není ani z desetiny tak pěkně udělaná!
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    OCTOPUSS: IKEA ma zltu 🙂

    Pobavili vo vlaku. Hlasia 6 min meskanie, tak si kludne sedim, citam a zrazu zahlasia, ze sme na mieste, vyse 5 min pred normalnym prichodom. Takze panika, bo neviem, ci to pokracuje dalej. Tak rychlo som veci este nenahadzala do tasky. Snad som tam nic nenechala.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    nejlepší dárek :D

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    N. máš ji? GC7BTPN 😎
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Si takhle jedu z Ostravy kde sem makal na iss🏒 a zastavíme na nějaký benzínce. A jak se tak nudím, tak si vzpomenu na kešky. ...že by tu třeba náhodou mohla bejt. A hle! Ona tu fakt je 😏 yes!! Tak tuhle bych jen tak neodlovil a hádám že ani můj velkej geovzor N. Ji nemá 😎
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: Egyptští faraoni by nesouhlasili.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    A ještě teda teď dítě 6let... Potom co mě ukecalo ať mu pustím úterní zprávy, protože včerejší jsme viděli.... Mihl se u mne a tak říkám, úklid si ty pastelky a časopisy a půjdeme ven... On na to: ale já ty zprávy ještě nedokoukal, mám je jen pauzu aby mi nic neuteklo...
    No jako co jsem ho naučila to.mam, ale v tomhle věku??? Většinou chodíme do postele s přáním a můžu se s tebou koukat na zprávy?
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    mám tu svojí zahradu ráda, sice je to dost práce, ale za to odměňuje

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KAKIHARA: tvl:D tak jsem si to nasel, s tim ze ceskej nazev je Za kazdou cenu a z nakyho duvodu jsem si misto toho stahnul jiny Za kazdou cenu, At any price. A koukal jsem na to a rikam si, to se nak divne rozjizdi, i zapletka je dost odlisna.. az jsme to teda zkoukli cely:))) ale aspon vime, jak vypada kazdodenni zivot farmaru v Iowe teda no..:))
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SITH: Já bych chtěl ten držák na vlaječku, ale samotnej. K němu bych potřeboval vlaječky Machnovščiny, ale v odpovídající velikosti. To mám ale smůlu, jéje.
    SITH
    SITH --- ---
    Že si tohle někdo kupuje

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    vždycky mě pobaví "urban legends" (v práci, ve sportu, v baráku...) o lidech, které už nikdo pořádně nezažil a jejichž činy jsou s ubíhajícím časem mírně řečeno zkresleny a v podstatě zidealizovány...

    "Starej Váchal by tam už dávno vlítnul a všechny je poslal do prdele"
    "Tam by prostě někdo měl bouchnout do stolu, jenže takový lidi jako starej Mašek už dneska nejsou víšco..."

    nebo nesmrtelný:

    To by se za starýho Nováka nikdy nestalo!

    ...akorát, že já už jsem tak starej, že si ty lidi pamatuju. A stalo by se leda velký hovno. Váchal by nikoho nikam neposlal, Mašek do ničeho nebouchal a za starýho Nováka by se stalo všechno tak, jak se to stalo...Ale neříkám nic, legendám všechna čest samo:)
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Že jsme s mojí čtrnáctiletou sestřenicí znovu rozkoukali Adventure Time od první serie :D skvělej serial a kvalitní trávení času s rodinou :D
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Potesilo me, ze ten starej ipad v supleti nezacal horet.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam