• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    FINSON: Vede - když tam utratíš ročně nesmysl, dají ti premium zdarma :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Ma pravdu ten chlapec :))

    FINSON
    FINSON --- ---
    OCTOPUSS, TEKKIT: Doprava zdarma je v programu Alza Premium, který si - wait for it - musíš zaplatit. Od nějakých 6 objednávek za rok se to ale začíná vyplácet. Jinak nic jako poštovné zdarma od určité výšky útraty prostě Alza nevede, no, na to jsou jiné eshopy zase s jinými nevýhodami.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Me potesilo ze Greta ted protestuje za Hamas a Palestinu, protoze otazku globalniho oteplovani svym protestovanim uz vyresila a tim padem se mohla presunout k jinemu, novejsimu tematu :)

    DROOPI
    DROOPI --- ---
    Tak jsem si po roce oprasil nemcinu a dobry porad umim kulovy 😄, ale nejdulezitejsi veci jsem zvladnul jako dostat se na festival, kde stal zaparkovany bus, bez listku a backstagepasu.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: já to vždycky platím hned, nedošlo mi že to někdo může chtít až na místě
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    OCTOPUSS: aha, to mě vůbec nenapadlo, ale pak je to jasný
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    TEKKIT: Doprava zdarma dávno není, protože lidi si nechávali posílat spoustu věcí, a nevyzvedávali je.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    pobavila Alza...telefon 16990,- a doprava do Alzaboxu 49,-? To bych dal teda zdarma tu dopravu, když je to taková položka
    SITH
    SITH --- ---
    Pobavilo, že existují lidi, kteří se točí při Rammstein ohnivé show a kouřových efektech, a přitom skandují "Greto poser se".

    Takhle zakomplexované bílé starší muže jsem dlouho neviděl a fascinuje mě, sympaticky, jak ta mladá holka triggeruje tyhle skupinky hlupáků.

    KURE
    KURE --- ---
    Rim tim tagi dim :D
    Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim (LIVE) | Croatia 🇭🇷 | Grand Final | Eurovision 2024
    https://youtu.be/YIBjarAiAVc?si=tfdgCc1Yzu8UuTTD
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Zastavil mě na ulici policajt a zeptal se mě, jestli je moje 14letá fena policejní pes, že prej vypadá jako Komisařka Rexka.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NOFNAK: a pak ať někdo tvrdí že koruna není pevná měna:)
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Zmrzlý banán politý čokoládou na vaření, místo kupovaný zmrzliny :) Ať žije lenost.
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Kdyz mi 16lete mlade rekne, ze nevypadam na svuj vek a jde ze me krasna mladistva energie. A celou dobu ji bavi si se mnou povidat. Mile, ze ta snaha se nezmenit je uspesna.
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    Nejvic lidi nezvlada prichod AI v auditku se svlecenymi holkami
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Ve Skandinávii mi to nevyšlo a nakonec mi stačilo v Česku vykouknout z balkonu.

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Teda tak Clarkson, kterej nasypal seminka horcice na mlynek..to me totalne smichy polozilo.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Polární záře
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam