• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    pobavilo:

    Nově dělám v práci lidem když to mám hotový takový logo. Mám smlouvu s jednou firmou tak dělám jejich loga. Objektivně bych řekl, že je to s logem opravdu takový nějaký hezčí...Ale dělám samo i věci pro jiný firmy.

    Byl jsem dneska nějakej chvilku trochu rozhozenej a tak si tady šmrdlám šmrdlám a najednou koukám že jsem já debil udělal to logo jinam.

    Je to asi takový, jako byste přivezli Mercedes, ať vám někdo vymění gumy a on by vám k tomu dal hliníkový kola ale s logem Audi...

    No tak tady lamentuju co jsem za kokota, protože v tom mám teda nějakou kačku + čas (ten hlavně) a čekám až přijdou lidi - pošlou mě do píči - a dohodnu se s nima že to co nejdřív předělám...

    Takže lidi přijdou, koukají na to, já neříkám nic a najednou:

    XY: co to je na tom za obrázek
    já: to je logo://
    XY: to vy na to děláte?
    já: (rezignovaně) jo, to jsem dělal já...
    XY: TO JE KRÁSNÝ!
    JÁ: (šluknu si vody co piju a koktám) jak to myslíte?
    XY: no s tím obrázkem:) My budeme pořád už chodit k vám

    wtf wtf wtf? Ale super no:D
    KURE
    KURE --- ---
    NOFNAK: vzpamatovali. Protože jejich vůdce nejsou ti cos říkal, ale putin.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    NAVARA: Já bych ho převezla do nějaký lepší nemocnice. Zahraniční. Já nevim, na Bulovku třeba...
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Na jednu stranu nejsem rád, že se východní styl řešení dostává i k nám do střední evropy, na druhou stranu nemohu popřít, že mi několikrát prolétlo hlavou, jak dlouho by trvalo, než by se vzpamatovaly a zda vůbec, strany horující proti UA, EU, zlému západu a pro Rusko a větší či menší směřování k totalitě, ať už u nás nebo u sousedů, kdyby se povedlo odstranit jejich vůdce, jako jsou Babiš, Orbán, Fico, Okamura...
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    ACKO: Mě teď potěšilo, že tohle někdo řekl.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    "Jako první popsal útok na slovenského premiéra Roberta Fica redaktor slovenského Denníku N Daniel Vražda"
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    Konečně jsem pověsila pod ořešák hamaku. A tak se tu teď pohupuju, mimino spí na prsu, vítr třepe větvemi, sluníčko hřeje, dívám se daleko do kraje a je mi dobře.
    ACKO
    ACKO --- ---
    Jako zas bychom se nemuseli tolik radovat z toho, že si sem do střední Evropy taháme politický móresy obvyklý v Kazachstánu.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OCTOPUSS: Jen dělají drama pro davy

    * Slovenský premiér Fico byl po převozu do nemocnice při vědomí, jeho životní funkce lékaři stabilizovali, uvedla podle Reuters mluvčí nemocnice
    * Robert Fico je po atentáte mimo ohrozenia života, uviedlo pre Denník N viacero zdrojov. Má zranenie brucha a zrejme aj ruky a nohy. Práve ho prevážajú do nemocnice v Banskej Bystrici.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Podle Ficova oficiálního facebookového účtu je premiér ve stavu ohrožení života a byl víckrát postřelený.

    Hohoho! Tak se na tebe přece jen dovařila voda, ty svině jedna!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KARLOSK: Na seznam zprávách je zakázaná diskuze. Asi tuší, co si Češi myslí o Ficovi. :)
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Postřelili fica. Tak doufám, že trpí a brzo chcípne.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Potkala sem u garáží našeho ředitele, který byl k dnešnímu dni sesazen. Nesl si kufr a nejaky darkovy kos, evidentne tu byl dneska naposled. Někomu říkal dobrý den, pak mě mě míjel a já mu řekla na shledanou.
    No, pak sem zjistila, že ten dobrý den patřil mě, jelikož tam nikdo jiný nebyl. Asi to vyznělo trochu blbě, on mi přeje dobrý den a já mu rovnou říkám sbohem. :")
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    PREKOTKA: taky....
    A nejlepší na tom je, že dle talentovek neuspěla na uměleckých školách, tak se hlásila na obchodky, kam samo se svojí matikou nemohla mít šanci.. už jsem se smířila, že budeme zkoušet druhé kolo.. a dnes... Přijata na uměleckou školu, se kterou jsme už nepočítali a ještě na tu kam fakt chtěla jít..!!!
    JANEQ
    JANEQ --- ---
    PREKOTKA: Z neteře je od rána gymnazistka 😎💪 gratulace
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Vzali ho tam, kam chtěl! Jo! A dopadl velmi dobře. Mám strašnou radost.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DROOPI: I ty iichotníku.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    🙃

    DROOPI
    DROOPI --- ---
    NELLAS: to porad rikam, ze ridici z povolani jezdi porad nameteny :-))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Dneska jsem jel z prace poprve domu novym autem a spotreba byla 4.1 litru na 100km. Uz chapu jak se citi lidi, kteri letaji ctyrikrat rocne na dovolenou, protoze maj za co :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam