• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    jsem úplně zapomněla!

    když jsem byla v úterý na tréninku, tak přišel trenér, zvednu hlavu, nadechnu se, že pozdravím svým tradičním "dobré ráno", což on v šest večer nějak nepovažuje za adekvátní situaci a vždycky se hrozně štětí, a než jsem stihla cokoliv říct, tak mi pohrozil prstem, a povidá: "neřikej to!"

    to bylo tak strašně milý a legrační
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    na cestu mi před nohy spadnul ze stromu suchej klacek i s ptákem, co na něm seděl
    a no a co, prostě odlétnul, jakoby nic, frajer jak hovado
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    NELLAS: I’m in this photo and I don’t like it.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Pochvala v nový práci od šéfový i to, jak prohodila, že jsem byla na pohovoru o skok lepší než všichni ostatní.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    nazdaar!
    (IGN) Furiosa: A Mad Max Saga Review (10/10)
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Úsměv, který vyvolal jednorožec
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    FINSON
    FINSON --- ---
    ATUARFIK: "I hope this tablet finds you well."
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ATUARFIK: (on the deck, on board, bába, nebo sníh :)))
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    "As per my last clay tablet"... Kdybych uměla akkadsky a měla přístup k muzejním sbírkám, nafotím a vydám knihu, která bude srovnávat hliněné tabulky se současným "korporátním spíkem". Jsem si jistá, že už v Babylonii někdo napsal "this is a friendly reminder" nebo "all hands on board".

    EMAET
    EMAET --- ---
    Dnešní vzorky močí se samolepkami "homemade".
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    NOFNAK: Babiš je důsledkem poptávky po specifické linii politiky, která tu byla dávno před ním, viz Věci veřejné například
    ACKO
    ACKO --- ---
    NOFNAK: represe a kult osobnosti byl součástí upevňování režimu, který byl zcela nový a musel se etablovat, když už byl režim pevný a lidi zlomený, je možno povolovat
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    ACKO: Ano v principu si myslím to samé. Nicméně např. ANO IMHO stojí a padá s Babišem a chvíli by trvalo, než by vzduchoprázdno po něm zaplnilo jiné hnutí.
    Zmiňovaná smrt Stalina přeci jen přinesla jisté zmírnění represí, částečné rehabilitace politických vězňů a poodhalení některých zločinů kultu osobnosti.
    ACKO
    ACKO --- ---
    NOFNAK: to je strašně naivní představa, takhle doufali všichni, že až zemře Stalin, tak zlo skončí... no neskončilo nic, vůdce je jen odrazem doby, tak si ho vygeneruje
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    pobavilo:

    Nově dělám v práci lidem když to mám hotový takový logo. Mám smlouvu s jednou firmou tak dělám jejich loga. Objektivně bych řekl, že je to s logem opravdu takový nějaký hezčí...Ale dělám samo i věci pro jiný firmy.

    Byl jsem dneska nějakej chvilku trochu rozhozenej a tak si tady šmrdlám šmrdlám a najednou koukám že jsem já debil udělal to logo jinam.

    Je to asi takový, jako byste přivezli Mercedes, ať vám někdo vymění gumy a on by vám k tomu dal hliníkový kola ale s logem Audi...

    No tak tady lamentuju co jsem za kokota, protože v tom mám teda nějakou kačku + čas (ten hlavně) a čekám až přijdou lidi - pošlou mě do píči - a dohodnu se s nima že to co nejdřív předělám...

    Takže lidi přijdou, koukají na to, já neříkám nic a najednou:

    XY: co to je na tom za obrázek
    já: to je logo://
    XY: to vy na to děláte?
    já: (rezignovaně) jo, to jsem dělal já...
    XY: TO JE KRÁSNÝ!
    JÁ: (šluknu si vody co piju a koktám) jak to myslíte?
    XY: no s tím obrázkem:) My budeme pořád už chodit k vám

    wtf wtf wtf? Ale super no:D
    KURE
    KURE --- ---
    NOFNAK: vzpamatovali. Protože jejich vůdce nejsou ti cos říkal, ale putin.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam