• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    pochvala do bakalářů od fyzikářky za dobrou práci v hodině pro našeho primána.

    já vím, že mi stačí málo, ovšem v bakalářích mě obvykle čekají jen průsery a stížnosti, takže něco takového mám chuť si vytisknout a dát na nástěnku!
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Udelala jsem uplny nic z toho, co jsem si naplanovala, ale jsem spokojena. Tak bud uz je mi vsechno jedno, nebo rostu :-)
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    Telefonát, na který čekám od pátku, manžetové knoflíčky od ID MATHEA a vlastně i to, že se můj otec se svým přáním k narozeninám po sedmi letech zase jednou trefil na den
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MICHELLEDANIELS: tak kouiam, že opravdu nejspis utekl z restaurace. Invazní rak signální je tmavší. Měl štěstí :)
    ALESH
    ALESH --- ---
    Kanada
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Tak já asi tuším, ze vás potěší kde co, ale mě dnes po 2 měsíční neschopence tenhle bůček ;) a pivo!

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    To je příběh jak z Hleda se Nemo :D Neni tam v okoli spis nejaka voda ze které by vylezl?

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KOUDY:
    Marta Kubišová - Klobouk ve křoví (Jaroslav Ježek/Voskovec&Werich)
    https://youtu.be/7wB6h7dXQTI?si=WxHuwcio6A4xC9YA
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    R_U_SIRIOUS: Slepíš není hat, ale ježťerka.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    KOUDY: Slepíš, asi?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Těší mě naše muškáty. Tyhle kytky mi byly vždycky podezřelý, protože mamka se jim děsně věnovala, přesazovala, zazimovala, prostřihávala - a byly to jen vytáhlý košťata, co zplodily tak dvě květenství za sezonu. No a dcerka si při nějaký příležitosti za odměnu vybrala nějaký anglický velkokvětý exempláře, i když jsem jí to rozmlouvala. První rok byly hezký, tak abych jsem si řekla, že je zkusím nějak udržet naživu do dalšího roku. A ony jsou ještě krásnější! Asi konečně něco, co přežije naši jižní lodžii.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    DRUI
    DRUI --- ---
    BOBESH: Ze ja sem blbec lezu... Kupuju :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    "s čerstvými klouzky"... By me zajimalo, kde tenhle borec pri cene menu 95,- sehnal čerstvé klouzky :))
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Potěšili staré spomienky, čo mi FB ukázal. :)

    7 rokov dozadu som bola strašne moc happy, že som nachodila v Zoo až 8 km a zdolala 1 kopec, po ktorom som sa vyčerpaním motala, jak opitá.

    Teraz dám 3x toľko, skoro ani nemrknem a plánujem Santiago. Jak je tá cesta za zdravím fakt dlhá, tak sa úplne zabúda, koľko sa po nej prešlo a zdolalo prekážok.

    A najlepšie je, že si nejak matne pamätám, jak moc to bolo zlé, ale hlava postupne maže tie škaredé detaily, ktoré by mi teraz prišli už takmer nereálne. Jo, nakoniec to fakt pôjde. :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Pobavil mě kolega a jeho komentář, jestli za moje trable z poslední doby nemůže můj mulet.
    :)
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    FUNTL: Jde o gesto, které k ničemu nepovede, po několika měsících bude výsledkem "obvinění se neprokázalo". Případně ani nebude zahájeno šetření.
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    MMORT7: nevím přesně s čím polemizuješ. Ještě tu tedy kopírují první větu toho prohlášení žalobce: Today I am filing applications for warrants of arrest before Pre-Trial Chamber I of the International Criminal Court in the Situation in the State of Palestine.
    Je samozřejmě dobrý znát kontext fungování ICC (https://www.icc-cpi.int/about/how-the-court-works). Toto je prostě fáze někde před "existuje zatykač", ale rozhodně to není nějaké abstraktní "chce vydat zatykač".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam