• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    MAR_TINA: no právě! Slušel by jim bezbarvý lak <3 jsou krásné! Nová láska, moc dekuji za foto!!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BERRUNA: právěže tvrdě odolávám všem návrhům na nátěr nebo (drahý a zbytečný) povrch. Struktura starého betonu a vrstev lepidla po strženém lině mi přijde super. Jako z Tarkovského Zrcadla. Jednou bych je trochu obrousila a natřela ochranným bezbarvým nátěrem na beton, jen musím otestovat klouzavost.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    MAR_TINA: dokonalé! Plánuješ nějakou barvu?
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Od rána slyším podivně blízko v obýváku ptačí cvrlikání. Přičítám to mizernému spánku, vyčerpání z neustávajícího kašle.
    Nakonec však zkoumám, odkud pípání jde a je to z komína.
    Mám silnou ornitofobii. Jako skutečně bych radši pohladil lva, bezdomovce nebo Zemana, než sáhnul na opeřence.

    Nedá mi to a sundám roury od kamen, rozpadnou se mi od sebe ještě v obýváku a stejně to k ničemu není. Nakonec jsem si nechal poradit na záchranné stanici, jak postupovat a ukecal souseda, který to okřídlené "monstrum" opatrně vytháhnul revizními dvířky.

    Jsem rád, že jsem překonal svůj děs a nenechal tam toho nebožáka, jsem rád, za hodného souseda a za velmi milé pracovníky ornitologické společnosti a záchranné stanice. Přikládám foto, toho obřího ptáka.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SATOO: koukám na to!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SATOO: vidíš, já jsem.pako, já myslela, že je to nějaká apka na určování.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SATOO: ona se asi začne znovu objevovat. Víš, jak se teď ve městech poměrně hojně vyskytují takové ty "luční směsi" na volných zelených prostranstvích? Chrpa bývá dost často součástí. A dobře se množí.
    Když jsem žila v západních Čechách, byla chrpa poměrně často v lemech polí. Je to krásná kytka!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SATOO: jéje, já jich nepoznám!!
    Ale mám takový dva svoje objevy, a na jeden jsem obzvlášť hrdá :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SATOO: nepoužívám. Já nejraději dohledávám sama, to mě baví. Nebo se radím s odborníky.

    Můj zdroj :)

    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Můj nádhernej záhon.

    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KAMAHL: To není rozbitý, dělá to přesně to, co je v zadání. Faktická správnost ani příčetnost v zadání nebyla (že se do toho občas trefí, no a co, irelevantní).
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    Pobavila totálně rozbitá AI, kterou google nasadil do produkce

    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Pobavil manzel, kterej prisel uzirat do kuchyne moji svacinu.
    Prej "to je coleslaw. Jaktoze mi to chutna, kdyz je to coleslaw? Ja nemam rad coleslaw!"
    Jo, drahy, jenze tohle je MOJE coleslaw. To je uplne jiny zvire :-)
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    Procházeli jsme se s dvojkou a ona našla roháče. Hrozně se ho lekla, téměř vyděsila ale já ji vychválil, že ho našla a díky tomu ho nikdo nezašlápne. Vzali jsme meč od jedničky a uklidili jej z cesty ke stromu. Byl opravdu nádherný a úplně stejně bylo nádherné vidět, jak z ní spadly obavy a strach z megabrouka co se s ničím nesere a byla na sebe pyšná, že jsme tohodle vzácnýho krasavce zachránili. Bylo to super, baví mne dávat dětem jistoty a obracet jejich strachy v racionálno čímž jim posiluji sebedůvěru. Jsem teď za ně kurevsky pyšnej táta!
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    RANDOM_NIGHT: S upirem se nesetkas kazdy den, no :-)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    RANDOM_NIGHT: to je hezkej preklep, to bych taky zírala :))
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Jak máte pořád ty radostné zážitky, jak po vás prodavač nechce občanku… Teď kurýr kontroloval moje datum narození, a když jsem došla k roku a řekla 1984, ohromeně se na mě podíval a ujistil se: „1924?!“
    Zíral na mě skoro s posvátnou hrůzou, asi mu taky připadalo, že vypadám mladě. :D
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Pravou čočku jsem si nandala napoprvý, a levou napodruhý!
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Malinko trpce mě pobavilo, co jsem našla na NPP Bílé stráně, když jsem hledala střevíčník.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam