• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TOXICMAN: proto je úplně zbytečný vytvářet výstupy, který budou substituovat celou knihovnu lidstva v 5 větách. digitální encyklopedie máme, na vztahy mezi pojmy musíme přijít už sami
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    R_U_SIRIOUS: Vymazlená fit kůrka, naložená okurka :-)))
    Uleželá shitkurka pro bělost jako sněhurka :-)))
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    MICHELLEDANIELS: nebo napíšu na nyč a tady se sejde vždycky moudrost celého světa
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Jako včera jsem si šel koupit něco v UGO, koukám se na tu tabuli s nabídkou, načež mě předjíždí nějaký vozík nebo co...myslel jsem nejprve, že někomu ujel nějaký nákupní košík, tak jsem po tom instinktivně sáhl rukou.
    Když se to pak na mě otočilo a začalo mluvit se salátem na poličce, tak jsem to teprve pochopil.

    Nevim, kde budeme za 2-3 roky...
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    TOXICMAN: Tak třeba ta FITKURKA mě docela zaujala...

    Klidně by to mohla být i shitkurka.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    PALEONTOLOG: člověk nikdy nebude mít v biologickém mozku celou knihovnu lidstva... na nadhození variant/možností co tě na první dobrou nenapadnou je to dobrý, ale musíš to pak dodělat
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: místo vymýšlení promptu můžeš vymýšlet vtipy o kyselejch okurkách, idk
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KOUDY: ja doufam, že AI ještě dlouho nic říkat nebudu. Ja si většinou vystačím sama, když si nemam s kým povidat :D... Nebo naseru někoho tady a uz si mam s kym povídat :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    R_U_SIRIOUS: Jak rikam. Je to o promptu jakej zadas. Muzes AI rict, at se pokusi byt co nejvic vtipna, nebo at se snazi byt co nejvic originalni atp, nebo at ti tech hricek nenapise 30 ale 100...pak ti vypadnou uplne jiny veci. Byl to jen priklad. Tyhle GPT veci/copiloty apod ja osobne beru spis jako takoveho virtualniho buddyho, ktery mi dava u marketingovejch/copy veci a textu hinty, ktere by me samotneho nenapadly, ale vzdycky si je pak dal rozpracuju/upravim uz sam, ale zaroven je potreba rict, ze jsme furt na zacatku a za 2-3 roky uz to bude schopne vyplodit bezchybnej text, kterej bude k nerozeznani od textu napsaneho clovekem + I ted uz jsou tyhle databaze samozrejme daleko chytrejsi a "vzdelanejsi" nez jakejkoliv clovek na svete.
    MICHELLEDANIELS: Me asi pet jo.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KOUDY: ani jedna položka mi nehla s koutkem úst, ale dobrej pokus
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Co zázraky. Je to tak nehorázně trapný že ani jedna z těch "hlášek" mi ani necukla s koutky.
    Prostě naprosto plochý
    to věřím nechá deadslut naprosto chladnou 😏
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    R_U_SIRIOUS: přečetl sis to? moc tam zázraky nejsou
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Už když jsem to ráno četl, tak jsem si řekl, že by se na to hodilo použít AI. Pak jsem se zarazil, že to přece nemůžu udělat. Není to moje práce a neznám celý kontext.
    Nemluvě o tom, kolik bych tím spálil energie.
    Tak jsem tu myšlenku na AI prompt(ně) opustil.

    Koudy ale nezklamal. :-)
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    KOUDY: Až přijde Deadslut, tak tě zabije. Zkazil jsi jí celou práci. :-)
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    Facebook tržiště

    JOPS
    JOPS --- ---
    OPERAHYPNO: Ty voe, já taky zdravím 🤣
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    HOWKING: Actually...

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    KOUDY: na nevidome koleji stoji vagon plny podprsenek...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam