• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    DEADSLUT: když jsi to rak hezky napsala - jít do kopru už na seznamu máš, viď?
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    DROOPI: Věkově (k padesáti?) i postavou fakt jinde, a vypadal, že v tý base klidně bejt mohl:) Asi jen nějaké názorové prohlášení či filosofický komentář ke kvalitě dnešního světa:)
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    DEADSLUT: nebyl to ten kluk co dela vtipny videa PRUYEM ? Taky dela na stavbe, plesatej,.kolem triceti, namakanej?
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    ATUARFIK: Mam! Peprnej kopr. Ale taky mam vokurky skoro hotový (mocný dík nyxu, uplně mě ta nálož dostala!) a rozpracovanou další část na téma kvantová mechanika.

    A taky mě pobavil dneska pán na stavbě, co měl na jedný ruce obřím písmem a stylem jako z basy vytetováno PRŮJEM, a od tý doby přemejšlim, co to tak mohl mít za nápis na tý druhý ruce, která nebyla moc vidět. Bohužel jsem se styděla zeptat.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    jako kazde volby; cibulka.net. strana ktera ma stabilne delsi nazev nez pocet kandidatu :D cely program jako nazev strany :)
    uvedomil jsem si, ze co jsem vzal do svych volebnich paratu prvni listek, byl se mnou. neco jako volebni verze cimrmanu.
    jestli nekdy budou v teto zmucene zemi nekdy volby vypadat tak, ze se nebudu muset bat, tak mu to tam jednou v zivote hodim.
    za tu vytrvalost. snad se to stihne, je mu triasedmdesat... takze hodne sil a aspon do sta let!
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    NAVARA: S poštovným za krásných 213 USD - 4800 CZK. No, nekup to! A to ještě nepočítám DPH a CLO. Takže nakonec za 5800.

    Nepotřebuju :-)

    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    DEADSLUT: Mně připadá, že se místo práce na okurkách poflakuješ na nyxu. Že ty máš KOPR? :)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    DEADSLUT: Já jsem si to nedopatřením smazala.

    Když už ses v té situaci octla, neodkládej to, nedávej tam stopku. A kdyby ti v hlavě opravdu nastala okurková sezóna, běž si dát pauzu na lože, nebo si dej skleničku. Bez stopky.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Právě mě potěšilo, že mi Nacitalka sdílela ve stories na Ig můj poslední obraz a ještě mi k němu dala super koment. :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TRAGED: For your convenience!

    STARSHIP TORCH – SpaceX Store
    https://shop.spacex.com/collections/accessories/products/starship-torch
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    NAVARA: Dej pokoj!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TRAGED: Na to abys to potřeboval nemusíš kouřit :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    STARE_CASY: JJ, ještě že už nekouřím, takže TO nepotřebuju! :-)
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    GREGI: tenhle merch na konci přenosu taky velmi pobavil.

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    První letošní phlox květ!

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GREGI: Presne. Chvilku to vypadalo, ze to bude spis dokudrama rekonstrukce Columbie, ale nakonec to dali.
    GREGI
    GREGI --- ---
    TRAGED: Jako ze to prohorelo skrz na skrz flapu a stejne to pristalo.... neuveritelny. A cely vysilany live.... what a time to be alive
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam