• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Včera z procházky...

    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    Praha 1 už v únoru Thora vyzvala, aby přístřešky odstranil. Radoměřská tehdy řekla, že to není petiční místo, ale neoprávněný zábor. Thor před úřad vlády přijel loni v květnu s nákupním vozíkem, kde měl jen toustový chléb a vodu. Nemohl prý dál přihlížet tomu, co se kolem děje.
    lel
    SITH
    SITH --- ---
    Racist driver, sorry racing driver
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Pekny posudek od oponenta. :)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    DEMENCE: žiš, to napravo není Gandalf!?
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Řasnatci vrací úder.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Dlouho jsme stali s tramvaji u Brusnice. Lidi zacali vylejzat ven, včetně jednoho pána, za kterym tramvajak zavrel dveře a rozjel se. Jeho pani zustala stát u dveří a jen pres ty zavrene dvere na nej koukala, jak mu odjíždíme a zahlasila "ty ses vůl, viď". Ale tak klidným hlasem, až jsem se musela rozesmát :))
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Nově objevenou houbu pojmenovali po českém mykologovi Vítu Hubkovi. Zaprvé mě samozřejmě pobavil ten nomen omen, zadruhý mi připadá hodně dobrý, když v osmatřiceti má někdo za sebou tak dobrou vědeckou práci, že po něm mezinárodní tým pojmenovává nově objevený organismus.

    Houbu objevenou v plících pacienta pojmenovali po českém vědci - Akademie věd České republiky
    https://www.avcr.cz/cs/pro-media/tiskove-zpravy/Houbu-objevenou-v-plicich-pacienta-pojmenovali-po-ceskem-vedci/
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Tomáš! Bejvalej kolega, kterýho jsem neviděla od pětačtyřicátýho. Tomáš, se kterým jsme vtipkovali tak, že tomu nikdo nerozuměl.

    David Shrigley pro dnešní den.
    Nemůžu nosit sukně, protože mám hnusný haksny.

    Tvl, on je furt stejnej. Neskutečnej vypravěč. Dnes za mnou dorazil na motorce.

    To bylo tak boží setkání.
    KURE
    KURE --- ---
    ACKO: třeba měla v kapse bonbony :D
    ACKO
    ACKO --- ---
    NIAN85: tak každopádně tahle slečna byla vyloženě naštvaná, že si ji dítě všímá, žádný oční kontakt, naopak se odvracela, ale ten malej byl jí jak posedlej, tak mě to prostě zaujalo, proč to tak má
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    NIAN85: Moje mladší dítě je totální "rasista" od útlého věku (přel. od nějakých tří let). Velmi přesně rozlišuje, kdo v rodině má modré oči a kdo hnědé, všímá si barvy vlasů a barvy pleti (my světlí Evropané jsme podle ní všichni žlutí, na rozdíl od tmavší části rodiny, ti jsou hnědí).
    Nevím, po kom to má, já kdybych měla někdy svědčit a popsat pachatele, tak si nevzpomenu vůbec na nic.
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    ACKO: Myslim a mam na malem vzorku deti overeno, ze barvu pleti vubec nevnimaji jako zasadni rozdil, pokud ji vubec vnimaji, celkove nehodnoti vzhled, ale spis, jak na ne clovek pusobi, pokud do toho samozrejme nezasahuji rodice. Az kdyz rostou, tak zacinaji pojmenovavat a hodnotit. Rekla bych, ze pokud je chlapecek v nerasistickem prostredi, vubec ho nenapadne, ze by mel byt jiny.
    ACKO
    ACKO --- ---
    ATUARFIK: Tohle byla hodně mladá holka, takže jedině tetu :-), ale máš pravdu, do hlavy mu nevidím.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ACKO: Nebo mu prostě připomínala tetu nebo babičku. Když má dítě kníratého otce, taky se ve dvou letech vrhá na každého kníratého chlapa s hlasitým pokřikem "tati, tati!"
    ACKO
    ACKO --- ---
    Pobavila mě taková situace z metra, byla tam maminka, která měla chlapečka, tmavého/ tatínek černoch evidentně/. O kus dám stála černoška a ten malý chlapeček na ní furt koukal a pořád za ní chtěl jít. No vlastně to i když to bylo roztomilý, tak mi přišlo, že ten chlapeček se cítí asi osamělý mezi námi bílými a rád my měl kolem sebe nějaké spřízněné duše, docela pozoruhodné je, že už to vnímá takhle brzo, protože mu fakt byly asi 2 roky.
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    FIONOR: Myslím že ne, Time.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    FIONOR: ještě kolonoskopie
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam