Dlouho jsme stali s tramvaji u Brusnice. Lidi zacali vylejzat ven, včetně jednoho pána, za kterym tramvajak zavrel dveře a rozjel se. Jeho pani zustala stát u dveří a jen pres ty zavrene dvere na nej koukala, jak mu odjíždíme a zahlasila "ty ses vůl, viď". Ale tak klidným hlasem, až jsem se musela rozesmát :))