• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    ENDER
    ENDER --- ---
    Jedu na dovolenou, rikam si, ze si musim vzit nejaky slusivy kratasy, staci, ze vypadam jako vagus v cechach.
    Vyndam nejaky ze skrine a v kapse najdu 100 eur :) hned mam lepsi den
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    S Kyprem se vypořádáme jako se součástí války, křičel naštvaný Nasralláh
    Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/hizballah-izrael-zelezna-kopule-iron-dome-cnn-izrael-valka.A240621_103258_zahranicni_jhr
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Povedl se mi luxusní hummus, bezmasé menu na zítřek (neteř nejí maso, její manžel ano), které ladí s masožravci, už je taky na světě. Teď už jen aby našli ten zakopaný poklad, co jsme jim dali ke svatbě :)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Poprvé mi přišel mail přes moje portfolio, a tak krásný! 🙏🏻🥹💖
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Po dvanácti letech ukončena léčba se 157 cm. Dcera bude nadějí všem malým mužům... pokud nebude na dlouhány... nebo ženy.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Dneska jsem v novinach cetl clanek o jednom poulicnim metari kterej zameta ulice v Baselu. Ten clanek mi prisel veselej a tak nejak optimistickej - coz bude mozna i tim, ze ten metar ma dost filosofickej pohled na svet a svoji praci, o ktery mimochodem napsal i knizku ("Also sprach der Müllmann" - ten tribut na Nietzscheho mi taky prisel zabavnej). Pripomnelo mi to doby nastesti minule, kdy muj strejda, profesor filosofie, myl vylohy :-)

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    udělal jsem chybu co může vyřešit kolegyně, co je poněkud od rány (nebo jak to říct) a tak se modlim, ať má dobrou náladu

    já: Dobré ráno Denisko
    ona: co chceš?
    já: to musím něco chtít?
    ona: jo musíš! Každej furt něco chce!

    lepší začátek jsem si nemohl přát tvl

    Ale pobavilo no:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    Prvni domaci slanej karamel a hned bezkonkurencne nejlepsi neovocna zmrzka co sem kdy mel:)) Fakin love zmrzlinovac

    SHEALA
    SHEALA --- ---
    po dlouhé době jsem napsala kus kod co funguje, HA!

    * Inicializace nové proměnné.
    COMPUTE human = -2.
    EXECUTE.

    * Použití bloku DO IF pro nastavení hodnoty.
    DO IF (filozof_num = 1 OR lekař_num = 1 OR social_num = 1 OR pedagog_num = 1 OR human_num = 1).
    COMPUTE human = 1.
    END IF.
    EXECUTE.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Dlouhozobka na truhlíku
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    odchazim z trafiky s krutoprisnou hlaskou "streda je ho tam treba!" a prodavacka s kterou se tam bavim: "to by bylo fajn!"

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MMORT7: Robinie je nemeckej nazev pro falesnej akat, ja mu taky rikam "teak pro chudy" protoze je asi trikrat levnejsi pri podobnejch vlastnostech. Na venkovni nabytek je to po tom teaku asi nejlepsi alternativa. To drevo je silene husty a tezky, na reznejch nebo hoblovanejch plochach se skoro zrcadlove leskne. Na fotce jsou jenom hoblovany a frezovany late, nejsou ani brouseny, ani necim osetreny - je to proste barva toho dreva. Na wikipedii je ukazka a vypada to vicemene stejne.

    Trnovník akát – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Trnovn%C3%ADk_ak%C3%A1t#/media/Soubor:Robinia_sezione.jpg
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    BLOWUP: Robinie je akát a to na fotce úplně jako běžný akát nevypadá.. Pokud už není nějak upravený.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    JESTEDMAN: To je důraz.
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    GIOMIKY: a kdy teda zamezíš tomu opakování?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    potěšilo: Nikdo jí to nezávidí.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SABRIEL13: Tak to je mi ho teda fakt líto, protože to už je co říct. Musí vypadat fakt děsně, chudák.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    A vlastně nemusela ani nic udělat... ani hnout prstem, stačilo, aby to nechala, jak to bylo... nemusela se snažit, nemusela nic ... tak to má být... a potom, se hrozně krásně podívala, sklopila oči a ještě jednou to zopakovala. A mne to, opět, jako vždy, potěšilo: Řekla, že se omlouvá, že je jí to moc líto, že se to prostě stalo, že si to neuvědomila, že o tom bude, příště více přemýšlet a že se určitě pokusí, aby to napravila a zamezila opakování.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    opět potěšilo: A potom řekla, že se omlouvá, že je jí to moc líto, že se to prostě stalo, že si to neuvědomila, že o tom bude, příště více přemýšlet a že se určitě pokusí, aby to napravila a zamezila opakování.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam