• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ACIDQA: Ja dokazu vytocit cokoliv a kohokoliv! Je to dar a zaroven prokleti :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    KOUDY: bud rad, na vcelarskym foru se neresi nic jineho nez melecitoza… medu dost, ale nevytocis ho. :))
    LIMETA
    LIMETA --- ---
    Jedna náctiletá slečna z vlaku mne neustále přivádí do rozpaků. Není týden, kdy by mne někde nepotkala a vždy mi chválí mé vlasy a že mi to sluší. Musím si najít nějakou nerozpačitou odpověď. Sama má ty vlasy vždy perfektně natočené a ozdobené nějakou stuhou.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Že jsem na ivysílání právě objevil "Game Story" a "RapStory" :)
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    Reddit - Dive into anything
    https://www.reddit.com/r/musictheory/comments/cbmmcs/what_are_some_common_funk_chord_progressions/

    Usually you start with something grounded, like a tonic chord. But you want it to be funky, so you make it a dominant seventh. Or maybe a dominant 9 chord. Or maybe 7#9. Or maybe m7. Or maybe...well that's pretty much your options.

    And you think, "that chord sounds pretty good. Let's use it again." So for the second chord, it's the same as the first chord. And then you're like, "wow, that's working, why change it?"

    So you get the funk on for a while.

    On the bridge you go to the IV.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Pozoroval sem někoho celej den dělat píčoviny a nabíhat si na vidle s tím, jak je nesmrtelnej. Nebyl. Pět vteřin po poslední hlášce: já můžu všechno, neblil sem deset let+, zapitý dvojitým panákem, následovaly tři tyčky přes zábradlí a rychlý vyklízení pozic do postýlky.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Vždycky mě pobaví, když v našem obřím parku, kterej se dá víceméně celej přejít po trávě nebo pískovejch cestičkách, potkám bosochodce v takovejch těch prstobotách, jak si to štráduje po hlavní asfaltce.
    FIDA
    FIDA --- ---
    Jak jsme si spolu včera pochutnali na melounu;)
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Letní odstávky teplé vody 2024 - nebudou

    Juchuuuu :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Vceli clanky za poslednich 10 mesicu tyve :)..Hlavne ze jsem se predzasobil asi deseti sklenicema medu.

    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Maminčina bublanina z čerstvých ostružin :) dojedl jsem ji, vylezl jsem s úsměvem před chalupu a upřímně a nahlas jsem musel říct "to je ale život" xD
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MULTICAT: Takže ses vlastně ani neopotila :))
    Je krásný.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    DA_NIELA: Severní Čechy
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    MULTICAT: Zehun?
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    DA_NIELA: já jsem dnes udělala něco, co se nemá. Otevřela jsem si oplocenku, abych na vlastní oči viděla převzácný (původní) zvonovec liliolistý. Už to neudělám.

    A z černého svědomí se mi zpotily špeky!

    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    MULTICAT: Muj nejvetsi spek pro dnesni den (mimo toho brisniho) je vzacnej zavlecenec, housenkovec cizi, co priletel z dalek s migrujicimi ptaky.

    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    MULTICAT: Parada!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    DA_NIELA: dnes jsem jej také našla :)
    Malinký jetel a velká radost.

    ENDER
    ENDER --- ---
    Pobavilo me, ze ten slavnej semtex je pravdepodobne ukradena c4 od amiku...
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Donesla jsem do Komunitního šatníku nové dívčí boty a mikinu s krtečkem, kterého nesnáším, dvě děti si vybraly oblečení a hračky a nic z toho není s krtečkem, jedno si nadšeně odneslo Bílého tesáka a já mám vyšívanou půlkolovou sukni, duhové kšandy, viskózový top, a nádhernou šedočernou halenku z hedvábí, s viskózovou podšívkou, a perfektně mi sedí a jsem v ní krásná a dala jsem trochu peněz do kasičky a miluju tohle místo i koncept. A tu halenku. Šíleně miluju tu halenku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam