• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    DA_NIELA: Severní Čechy
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    MULTICAT: Zehun?
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    DA_NIELA: já jsem dnes udělala něco, co se nemá. Otevřela jsem si oplocenku, abych na vlastní oči viděla převzácný (původní) zvonovec liliolistý. Už to neudělám.

    A z černého svědomí se mi zpotily špeky!

    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    MULTICAT: Muj nejvetsi spek pro dnesni den (mimo toho brisniho) je vzacnej zavlecenec, housenkovec cizi, co priletel z dalek s migrujicimi ptaky.

    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    MULTICAT: Parada!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    DA_NIELA: dnes jsem jej také našla :)
    Malinký jetel a velká radost.

    ENDER
    ENDER --- ---
    Pobavilo me, ze ten slavnej semtex je pravdepodobne ukradena c4 od amiku...
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Donesla jsem do Komunitního šatníku nové dívčí boty a mikinu s krtečkem, kterého nesnáším, dvě děti si vybraly oblečení a hračky a nic z toho není s krtečkem, jedno si nadšeně odneslo Bílého tesáka a já mám vyšívanou půlkolovou sukni, duhové kšandy, viskózový top, a nádhernou šedočernou halenku z hedvábí, s viskózovou podšívkou, a perfektně mi sedí a jsem v ní krásná a dala jsem trochu peněz do kasičky a miluju tohle místo i koncept. A tu halenku. Šíleně miluju tu halenku.
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    David a Goliáš

    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Sauna v Podoli a pak pěšky domu, miluji procházky v teplem dešti :)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Vyřešila jsem zadání v Hádací hře za 4 minuty! Dnešní moment bezvýznamného vítězství je tady! Jsem dobrá, jsem dobrá, jsem prostě dobrá!
    SADY
    SADY --- ---
    Adam Ondra se kvalifikoval na olympiadu
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    ENDER
    ENDER --- ---
    Jedu na dovolenou, rikam si, ze si musim vzit nejaky slusivy kratasy, staci, ze vypadam jako vagus v cechach.
    Vyndam nejaky ze skrine a v kapse najdu 100 eur :) hned mam lepsi den
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    S Kyprem se vypořádáme jako se součástí války, křičel naštvaný Nasralláh
    Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/hizballah-izrael-zelezna-kopule-iron-dome-cnn-izrael-valka.A240621_103258_zahranicni_jhr
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Povedl se mi luxusní hummus, bezmasé menu na zítřek (neteř nejí maso, její manžel ano), které ladí s masožravci, už je taky na světě. Teď už jen aby našli ten zakopaný poklad, co jsme jim dali ke svatbě :)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Poprvé mi přišel mail přes moje portfolio, a tak krásný! 🙏🏻🥹💖
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Po dvanácti letech ukončena léčba se 157 cm. Dcera bude nadějí všem malým mužům... pokud nebude na dlouhány... nebo ženy.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Dneska jsem v novinach cetl clanek o jednom poulicnim metari kterej zameta ulice v Baselu. Ten clanek mi prisel veselej a tak nejak optimistickej - coz bude mozna i tim, ze ten metar ma dost filosofickej pohled na svet a svoji praci, o ktery mimochodem napsal i knizku ("Also sprach der Müllmann" - ten tribut na Nietzscheho mi taky prisel zabavnej). Pripomnelo mi to doby nastesti minule, kdy muj strejda, profesor filosofie, myl vylohy :-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam