• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Hibiscus trionum, ibisek trojdilny. C1t

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SATOO: pevuska modrá
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Snídaně <3

    SM3
    SM3 --- ---
    Pobavil mě tenhle debílek, nelegálně překročí hranice a pak bude kňourat, ať tam lidi nejezdí, protože jsou na něj zlí :))
    Čech vycestoval do Indie, kvůli údajně neplatným dokladům seděl rok ve vězení
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-rok-a-pul-v-indickem-vezeni-nejezdete-sem-vzkazuje-uvezneny-cech-255276
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Moja provizorna veza zo stoleckov a zidliciek vydrzala a ja som sa dostala az k hornej policke v knihovne a mohla ju posunut o radu vyssie. Ale hlavne som vdaka tomu nemusela odsuvat gauc a tahat tam stol. To sa mi vazne nechcelo. :)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    NOFNAK: ta vařečka je boží :))
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    TRISSIE: no tak právěže nebylo ani jednou jméno.. Tady se za prvé stejně všichni známe a jelikož jsem psala, že na dlouhodobější spolupráci a hledám kluka, protože jsou věci které úplně nezvládnu a budu s tím potřebovat pomoc, tak bych chtěla mít aspon představu, jestli se mi ozívá 13letý tele, nebo už někdo komu je přes cca 16 a je tudíž šance že je dvakrát tak velký jako já..
    A zase pokud vědí, že je tu velká poptávka po brigádách, tak bych se snažila z těch xx stejných inzerátů nějak lépe představit a tím zvýšit svojí šanci na úspěch. Ale já sem náročná a třebas u mě v CV můj věk není diskriminační ale dalo by se říci záruka několikaleté praxe.. Ale já pracuji na sebe a tam je ta praxe nejdůležitejší.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    TRISSIE 14:07:35 5.7.2024
    A koneckoncu vek ani bydliste nepisu ani do CV, ktere posilam pri normalnim jobhuntingu u serioznich instituci, od doby, co me znama headhunterka upozornila, ze se nemam aktivne diskriminovat
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KOPRETKA: na druhou stranu, pokud jsi specificky nenapsala, ze chces vddet vek, tak proc by ho psali?
    Mne by teda fakt nenapadlo na vyzvu "v meste x hledam pubose na brigadu, napiste SMS a zavolam" psat vic nez "dobry den, mam zajem o inzerovanou praci, jmeno".
    Zvlast nejake nahodne osobe na fcb fakt nebudu davat udaje, o ktere si nerekla.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    KOPRETKA: nene, a ted píše maminka.. dobrý den, můj syn by brigádu ocenil, bydlíme u kina. zase žádné jméno ani věk syna.. Pak se ty děti mají prezentovat, když jsou z takovýho materiálu.. Bože už jenom to že děti naučím základům slušného chování jim zajistí 80% úspěšnost na trhu práce...
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Dala jsem inzerát na fb skupinu města kde mám chatu, že hledám pubose, na natření plotu a že ať mi kluci pošlou SMS a já jim budu volat spět. Takže zatím volali tři čísla, jedno volá neustále co 10 minut. SMS neposlali. Dalších asi 6 poslalo, dobrý den mám zájem o brigádu, někdo přiložil město.
    No až teď napsal kluk, dobrý den je mi 16 let a prezentuji se jako hodinový syn......
    Jelikož to je zatím nejlepší odpověď, asi si najmu hodinového syna.)
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Koupil jsem ve Vraňanech 6 kg jahod a konečně udělal marmeládu.

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    BLOWUP: V tom článku se píše, že by to stálo dost peněz jakožto pokus o individuální registraci a že ta má nejistý výsledek.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    1670.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    V Albertu
    Ja: zítra máte volno nebo je otevřeno?
    Prodavačka: proc?
    Ja: no, je státní svátek
    Prodavačka: aha, tak to je dobrá otázka...
    ...obě smích :D
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    Pojedeme spolu do Španělska. A jen my dva, bez dětí. Jak já ji mám rád!
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Koupil jsem si nejlacinější kytku v Bille a oživil jí o pár větviček.
    Člověk si musí občas udělat radost.

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    PRE: snižujeme cenu za megawatthodinu elektřiny až o 20 %

    also PRE: z důvodu nárůstu provozních nákladů dojde u některých tarifů k nepatrnému zvýšení stálého měsíčního platu

    V téhle zemi jsou tisíce lidí placených za PR... a pak mi v poště přistane tohle
    je to asi 20 korun měsíčně... ale je to jak skeč Monty Pythonů - totálně bizarní, v podstatě zbytečné a někdo by zasloužil dostat rybou přes tlamu tak mocně, že spadne do vody
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Váha mi přestala vyhodnocovat typ postavy jako obézní!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam