úvod
témata
události
tržiště
Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Co vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
RANDOM_NIGHT
---
---
21:53:41 8.7.2024
+6
ATUARFIK
: Skoro, tohle je silně ohrožený hořec hořepník, je na něm závislý kriticky ohrožený modrásek hořcový pravý. :)
HEJSEK23
---
---
21:53:12 8.7.2024
PREKOTKA
: že je to na píču fotka
ATUARFIK
---
---
21:46:24 8.7.2024
1 odpověď
+4
RANDOM_NIGHT
:
AXTHEB
: Jé, o něm jsem dneska slyšela na FB. To je stejný typ paneláku?
HEJSEK23
---
---
21:42:51 8.7.2024
PREKOTKA
: fotka jak od TT 😘
RANDOM_NIGHT
---
---
21:22:58 8.7.2024
1 odpověď
+5
LUSINDA
: Silně ohrožený hořec křížatý, je na něm závislý kriticky ohrožený modrásek hořcový Rebelův.
LUSINDA
---
---
21:15:35 8.7.2024
1 odpověď
AXTHEB
: co to je za krásnou kytku? 🙂
KOPRETKA
---
---
20:33:20 8.7.2024
+7
joooo mám na chatě konečně zprovozněný záchod!!! a hlavně já ten návod konečně pochopila! ted si jenom dovést pilku a budou i dveře!!! A teda aby to fungovalo, když to stálo nemalé peníze!
NELLAS
---
---
20:07:34 8.7.2024
+3
KURE
: Ještě nevyjeli, zatím nikdo neumřel.
KURE
---
---
20:02:50 8.7.2024
1 odpověď
NELLAS
: a přežil to? :D
NELLAS
---
---
19:50:27 8.7.2024
1 odpověď
+12
Potkala jsem na Hlaváku Orient express.
HONZA09
---
---
16:45:15 8.7.2024
+7
MICHELLEDANIELS
---
---
15:42:03 8.7.2024
+7
Dnes opět Dlouhozobka :)
BACCARA
---
---
15:39:26 8.7.2024
+9
Dostal jsem bonboniéru a hrneček.
ENDER
---
---
10:27:41 8.7.2024
+6
Muj paddleboard za 1500 prezil rozboureny more! Ted spolu prezijeme vsechno...
AXTHEB
---
---
7:03:55 8.7.2024
2 odpovědi
+9
panelák pro modrásčí larvy
DA_NIELA
---
---
14:05:20 7.7.2024
1 odpověď
+9
A jeste jedna bombicka! Nigella arvensis, cernucha rolni. C1t, krehka kraska.
DA_NIELA
---
---
8:48:59 7.7.2024
1 odpověď
+15
Hibiscus trionum, ibisek trojdilny. C1t
MAR_TINA
---
---
21:54:53 6.7.2024
+2
SATOO
: pevuska modrá
SM3
---
---
14:55:18 6.7.2024
+3
Pobavil mě tenhle debílek, nelegálně překročí hranice a pak bude kňourat, ať tam lidi nejezdí, protože jsou na něj zlí :))
Čech vycestoval do Indie, kvůli údajně neplatným dokladům seděl rok ve vězení
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-rok-a-pul-v-indick
em-vezeni-nejezdete-
sem-vzkazuje-uveznen
y-cech-255276
SHARKIE
---
---
20:23:44 5.7.2024
+5
Moja provizorna veza zo stoleckov a zidliciek vydrzala a ja som sa dostala az k hornej policke v knihovne a mohla ju posunut o radu vyssie. Ale hlavne som vdaka tomu nemusela odsuvat gauc a tahat tam stol. To sa mi vazne nechcelo. :)
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam