• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    než jsem se dostal k tomu, abych napsal, co mě pobavilo nebo potěšilo, tak mě pobavilotěšilo to dlouhé souvětí.

    Nicméně jsem sem šel se zjištěním (pobavujícím - to převažuje. Nejde o to, že vlákno "zjištění" spolusprávcuje ten fanoušek bombardování dětských nemocnic):

    Před pěti lety mě štvalo a obtěžovalo, když někde brečely, kňučely, kňouraly, otravovaly malý děti.

    Dneska je mi to úplně volný, pokud nejde o moje produkty :)

    se prej řiká že vlastní prdy a vlastní děti nesmrděj, ale to je hovdina imo (vlastní prdy mi stále neva, ba naopak, ale vlastní řvoucí děti? to je zlo.)
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Jsem rád, že jsem vybral dětem poměrně sportovní příměstský tábor Krav Maga.
    Navzdory zjevnému odporu ex i prvorozeného, který tam nastoupil už s apriori odporem, který trval první dva dny, byl druhorozený celou dobu nadšený a nakonec se v druhé půlce chytil i starší a s nadšením vyprávěl zážitky. Bylo to krásně vidět na fotkách, kdy se ještě v úterý mračil na celý svět a na posledních je samý úsměv.
    Přitom až do čtvrtečního rána jsem se cítil naprosto pod psa s ohledem na to, jak mi to dával synek sežrat.
    Ach někdy jde jen o to překonat prvotní nechuť k pohybu.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Kéž by to byla pravda.

    Russian pilot handed over data of those responsible for the strike on Okhmatdyt Children's Hospital - Militarnyi
    https://mil.in.ua/en/news/russian-pilot-handed-over-data-of-those-responsible-for-the-strike-on-okhmatdyt-children-s-hospital/
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    system nakupu dalnicnich znamek. jaka to krasa uzivat system jednadvacateho stoleti, oproti rakousko-uherskemu skanzenu s nazvem ceska posta.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Pes, co se v noci v bouřce vylámal z kenely, se našel; když jsem ráno volala místní MP, dali mi číslo na hlídku, která pro něj právě jela, takže jsme si mohli dát sraz u silnice. Popadla jsem děti a vyběhla ještě v pyžamu. Policajti byli skvělí a usměvaví („Občanku asi nemáte, co?“ a „Nic neproved, sežral jim tam zbytky a šel spát.“) a pamatovali si, že před dvěma lety jsme měli na pastvině ohrádku pro batole, a koukali, jak vyrostlo. Ptali se jí, jak se jí tu líbí, a když zjistili, že nejvíc ze všeho se těší do Mirákula, zařídili nám volný vstup, a sice jsme se tam zvládli dostat jen na tři hodiny, ale tentokrát jsem si to užila i já, vlezla jsem v šatech pod vodopád, dívala jsem se, jak moje dítě šplhá drátěným tunelem pět metrů nad zemí, aby se dostalo k veliké skluzavce, měli jsme kuličkovou zmrzlinu a vafle na špejli a pizzu a naučili jsme se rozeznat vosu obecnou od vosy útočné a všechny tři děti měly takovou radost a já jsem měla radost a cestou domů jsme sbírali třezalku a řepík a řebříček, prostřední sám skvěle zvládl krizovou situaci u ovcí a ta hrdost z něj úplně sálala, pak jsme telefonovali Axovi a vyprávěli mu, jaký jsme měli den, a když potom nejmenší usnula, zjistila jsem, že děti neznají Červeného trpaslíka, tak jsme se podívali na první dva díly a oni brečeli smíchy a pak jsme s prostředním šli venčit psy a povídali jsme si o tom, jestli je vesmír dost nekonečný. Jsem šťastná.

    I přesto, že mi v noci po hodině křižování tankodromu a hledání psa zůstalo auto viset zadním kolem v díře. Nejstarší už se nemůže dočkat, až si zítra sedne za volant a my ostatní budeme tlačit. Dneska byl dobrý den.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NOFNAK: tak ty bych si dala zase ja. Vyměním rajcata za utopence :))
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Po delší době jsem z důvodu nutnosti zpracování špekáčků dělal utopence. Po předchozích dvou pokusech, které měly rozporuplné výsledky jsem si fakt nebyl jistý.
    Nicméně alespoň dle mého názoru, se povedly znamenitě.

    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    potěšilo ♥

    Česko nabízí, že přijme děti z vybombardované kyjevské nemocnice - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/domaci-cesko-nabizi-ze-prijme-deti-z-vybombardovane-kyjevske-nemocnice-40479906
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    „Intel saw Boeing's crash rate and said CHALLENGE ACCEPTED!“ :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NOFNAK: ja mam na terase vyheň a tohle počasí sunce - dest - slunce, tomu taky pomáhá :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    pobavilo jak Linus z LTT vyslovoval Zbrojovka Brno :D
    FISHIE
    FISHIE --- ---
    Cekam na metro, a vedle me stoji pan se synkem v kocarku.
    Kluk se najednou rozpovidal a zacal tatovi svoji reci nahlas vysvetlovat jak pani o par metru vedle ma zadek :))
    Nebylo to uplne potichu tak se pan dobre zacervenal
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    MICHELLEDANIELS: Závidím, já mám zatím jen pár zelených plodů.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    A končím zase dneska :D

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SITH
    SITH --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam