• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    KURE
    KURE --- ---
    NELLAS: jako co? vyprávěj přeháněj? protože taky nechápu ten hype kolem termohrnku.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Někdy loni jsem vyhrála Stanley cup s firemním logem (nejedná se o tu hokejovou trofej, fakt ne). Mám ho v kanclu, nikde jinde ho nevyužiju. A všichni mi ho pořád závidí, já úplně nechápala... no a dneska jsem se dostala k tomu zjistit, co je to za hype. A tvl jako! :D :D :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ERRTU: přesně :D
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    GRANTORINO: to je ta budova na obalu toho pruvodce? :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Už jedu! Jerevan volá! Těším se na měsíc studia perštiny na Jerevanské státní univerzitě 🌞

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    mesic prazdnin: ted :-)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    To by mě zajímalo, co všechno uteklo mě... (a případně se omluvám za velikost)

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Kdyz jsem byla mala, tak me bavilo klíčit seminka, hlavně papriky. Takže jsme celoročně meli okna plna nejakych mých pokusů, ktere nikdy nedorostli, protože na to proste nebylo období (... a sodíkovky mi padli do podvědomí, až o dekádu později :))
    Každopádně to vypada, že letos ze snezene papriky bude zase nějaká paprika! :)

    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Hodne pobavila reakcia "Donalde?🤣" na tento prispevok:


    Tak som nechala ucho v servise. 😃

    Takze dalsie 2-3 tyzdne na mna hovorte zase len zlava. 😃
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    HI-FI - Alkoholická (živě v Přibyslavi)
    https://youtu.be/xjVKxaeBDOQ?si=jLsbRlfRmoflgl3e
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    DUHAR: a bude hůř, mezigenerační lingvistický nůžky se rozevíraj:D (akorát sem v kafe nůžky papír boomersky poslouchala děcka kolem dvaceti - jejichž no cap fýlování tbh ještě jakž takž ekšuely zvládám - jak řešej slang gen alpha, a že aby mu rozuměli, potřebujou k němu glosář nebo překladový jůtůb videa, jinak se vůbec nechytaj... na druhou stranu značná část onoho slangu prý vychází z nějaký série, kde hlavy v pisoárech chtěj ovládnout svět, což mě vzhledem k mladé generaci vlastně naplňuje jakousi nadějí, možná se bez provizorií obejdou a všecko spláchnou:))
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    Mam kolegyni (23y), ktera nerozumi spojeni "opraveno svepomoci".
    Dneska posunula latku o kus vys, kdyz ji zaskocilo slovo "provizorni".
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Uiiiii, krabička s porcelánem od paní Giraffky :)

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    On vymyslel novou technologii na vyrobu sportovnich bot, ktera ma potencial revoluce v cele branzi

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    Holka v supermarketu zajásala: "Hele, maj sangrii!"
    Její partner bere do ruky onu krabici a bezelstně se ptá: "To je v prášku?"
    FIDA
    FIDA --- ---
    že se daly věci do pohybu, konečně
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Vyškemrala jsem tenhle super hrnek v jedný kavárně. :)

    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Potešila neplánovaná večerná prechádzka a potom ešte viac sprcha. Konečne po celom dni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam