• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    MULTICAT: Ano, hurá na haldy. Jižňák sakra už!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Peugeot bling od ID Baccara. Díky. Hnedle se v hierarchii cítím adekvátně.

    Nevim.

    Minimálně jsem dost cool.

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    SITH
    SITH --- ---
    Konečně

    EADENN
    EADENN --- ---
    Že jsem přinesl do práce přebytky naší okurkokalypsy, kterou jsem bránil vlastním tělem před slimáky a kolega si nabral plnou tašku.. pro šneky, které chová.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MULTICAT: mám vlasy přeleželý jako ten paví chvost. To je krutý : D
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    The (4, 3) CuNT is energetically stable and should be observed experimentally in both free-standing and tip-suspended conditions, whereas the (5, 5) and (6, 4) CuNTs should be observed in free-standing and tip-suspended conditions, respectively.

    Structural and electronic properties of chiral single-wall copper nanotubes | Science China Physics, Mechanics & Astronomy
    https://link.springer.com/article/10.1007/s11433-013-5387-8
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Jsem dnes po dvou měsících v práci, tak jsem nás všechny musela vyvézt ny výlet do Ploskovic.

    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Wind of change :-)

    Internal Microsoft Email Shows DEI Leader Blasting Layoffs - Business Insider
    https://www.businessinsider.com/microsoft-layoffs-dei-leader-email-2024-7
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KURE: Já to taky nechápu, já jen zjistila, jaký hype kolem toho je :D
    KURE
    KURE --- ---
    NELLAS: jako co? vyprávěj přeháněj? protože taky nechápu ten hype kolem termohrnku.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Potěšilo mne, že při odchodu ke své matce mne prvorozený, u kterého se začínají objevovat pubertální příznaky, silně objal a stejně jako celý víkend to byl ten "malý chlapeček" kterého jsem hodiny uspával, hrál si s ním na piráty, hledal "ukrytý" poklad a učil ho jezdit na kole.
    A vůbec, puberto, dej si ještě chvilku načas.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Někdy loni jsem vyhrála Stanley cup s firemním logem (nejedná se o tu hokejovou trofej, fakt ne). Mám ho v kanclu, nikde jinde ho nevyužiju. A všichni mi ho pořád závidí, já úplně nechápala... no a dneska jsem se dostala k tomu zjistit, co je to za hype. A tvl jako! :D :D :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ERRTU: přesně :D
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    GRANTORINO: to je ta budova na obalu toho pruvodce? :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Už jedu! Jerevan volá! Těším se na měsíc studia perštiny na Jerevanské státní univerzitě 🌞

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    mesic prazdnin: ted :-)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    To by mě zajímalo, co všechno uteklo mě... (a případně se omluvám za velikost)

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Kdyz jsem byla mala, tak me bavilo klíčit seminka, hlavně papriky. Takže jsme celoročně meli okna plna nejakych mých pokusů, ktere nikdy nedorostli, protože na to proste nebylo období (... a sodíkovky mi padli do podvědomí, až o dekádu později :))
    Každopádně to vypada, že letos ze snezene papriky bude zase nějaká paprika! :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam