• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    KURE: tím bych si nebyl až tak jistej 🙉
    KURE
    KURE --- ---
    HEJSEK23: a lepší muzika
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Nesnáším nakupování a na zítra potřebuju plavky. Vlezla jsem do prvního krámu a tam jsem koupila skvělý plavky za ještě lepší cenu. Nic mě nepotěší tolik, jako čas, který nestrávím v obchodě.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    KURE: hádám že v kotli můžeš odpalovat pyro 🕺🏼
    nikde tam nevidím žádný sekuriťáky
    KURE
    KURE --- ---
    ERRTU: jakej je v tom rozdíl od normálního fotbalu? :D
    ALESH
    ALESH --- ---
    ERRTU: tak to jedinej fotbal, na kterej se da koukat.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    ERRTU: tje. inspirovaný zápasama Sparty vs Slávie!!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    "Nežehlit, nepéct, nevařit teplá jídla, radí hygienici proti vedru. Pomůže i hřbitov"
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    MICHELLEDANIELS: jestli rano najdu pod polstarem drevenou konskou hlavu, bude mi jasne ze jsem prestrelil :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ERRTU: neco mi rikalo, že jsi ve správném klubu, protože MLIKARNA v tomhle sportu vyniká :D
    A heleme se...

    [MLIKARNA @ FOTKY KLUKU+MUŽU Z NYXU]
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ze existuje neco co se jmenuje "hobbyhorsing" jsem vedel. (tl;dr: je to v podstate horse parkour ale misto sezeni na zivem koni bezite vy! :D a mezi nohama mate dreveneho konika, nedelam si srandu, delaji se v tom normalne halove zavody a vubec se to bere strasne vazne :D)

    ale dnes byla latka pokorena.
    damy a panove, pro vase zraky:

    baletni fotbal!
    DISCOFOOT MIT CCN – BALLET DE LORRAINE - 1, Stockholm 18 Aug. 2022 / Diskofootball
    https://www.youtube.com/watch?v=xYVBOOe2WlE
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    KOOTCHA: nejen kvůli tomu, neprásknul jsem lidi na školním výletu, kteří si tam vzali chlast... Vzal jsem to na sebe, plus tohle, tak mi bylo od paní ředitelky doporučeno abych odešel, že bych to tam nedodělal. A oba víme jaká pizda byla paní ředitelka, viď. .)
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    KUBAJZZ: Jo, tak to je tak jedinej od koho bych to čekal. Tu scénku jak Hylmar nemůže z hajzlu mám v živý paměti. Ale nevěděl jsem, že jsi skončil kvůli tomu.
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    KOOTCHA: Krejčí, byl už včera trochu nalomenej, no. :))
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    KUBAJZZ: A kdo ti to řekl?
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    SITH
    SITH --- ---
    Americké filmy

    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    Dnes jsem potkal bývalého profesora z gymplu, řekl mi, že jsem byl pohodář a že jsem byl hustej, když jsem zabouchl jeho kolegu na hajzlu, když šel srát. On pak musel následně rozkopat dveře před půlkou smějící se školy. Nikdo mu totiž nepomohl... Zasloužil si to čurák, byl slizkej na holky nejen z naší třídy. Udělal bych to klidně znovu. I přes to, že mi tam tenkrát nebylo umožněno dostudovat. :)))
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    vířivka
    odezvdana bc práce
    kdokoliv kdo udělá na faktuře QR kod.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Holky vedle na dece na koupalu...
    Při příchodu: "... jo a vzala jsem ty krizaly"
    při svačení: "hej kamo, ona to jsou jen sušená jablka!"

    ... a to jsem ai pri příchodu říkala, že je to chytré a nebudou z toho mít aspon sracku v tomhle teple :D
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    Dva hošíci v tramvaji, odhadem tak deset, max dvanáct let, "pyčovole kámo, todle mě jako mega nasralo" - a oni si pyčovole kámo vysvětlovali, že jeden se cejtil vyloučenej a bylo mu to líto, druhej se mu omlouval, že mu nedošlo, že to tak může vnímat, shodli se, že příště to teda zkusej oba komunikovat líp... Jako, ve výsledku fakt dokonalej workshop funkční a respektující komunikace, navíc tak roztomile protkanej všema možnejma volama a rozličnejma fekáliema... boží:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam