• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    ENDER
    ENDER --- ---
    ENDER: Ten autobus neni plne mistenkovej, takze tu nekdo i stoji. Nechtel bych to videt tak ve 4 odpoledne. To tu budou sedet lidi i na schodech.
    ENDER
    ENDER --- ---
    Jedu autobusem z turnova do prahy, tak si chci online koupit listek a zjistim, ze tu jezdi dopravce, kterej proste neprodava online listky.. Tak radši jedu pozdejsim autobusem, kterej má online prodej..
    ACKO
    ACKO --- ---
    Po otestování salátových zálivek, které jsem si nakoupila v Itálii, zjišťuju, že jsou opravdu vynikající. Nastane období salátů.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NOFNAK: 🫶
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Naprosto mne dostalo, jak všichni zvládli tu náročnou cestu. Nikdo si nestěžoval, i s přestávkami za 10 hodin u moře. Ubytování, které sehnala Limeta je senzační, veliké a skvěle se tam spí.
    Já je všechny fakt žeru.

    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Pobavilo mě, že na manželovu včerejší oslavu narozenin (grilovačka, bazén a all-day chill-out) dorazil jeho šéf i s manželkou a dvaadvacetiletým synem. Prvně tu na téhle pravidelné akci kluk byl, když mu bylo asi osm, teď pár let ne, ale tenhle víkend měl volnej, tak se rozhodl svoje "staré rodiče" doprovodit.
    Přijde mi to sladký, jednak samozřejmě že někdo si takovou akci zafixuje jako místo, kde je fajn být, a druhak je hezký se koukat na fungující rodinné vztahy, kdy i skoro dospělé děti chtějí podnikat věci se svými rodiči.

    doufám, že moje děti, až budou velké, to budou mít taky tak!
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    DEADSLUT: Já zbožňuju chessbox:-D A podvodní pólo je taky dobrý.
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    MULTICAT: tak to bys nekdy mela prijet na akci “fotbal proti rasismu”, spousta srandy, vhodne i pro deti.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    HNILOB: ne, ja peru a zehlim nez na tu dovolenou jedu.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    BLOWUP: ty sis to žehlení vzal sebou na dovolenou? :D
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    S odjezdem na prazdniny je spojenejch tolik vuni.. treba vine cerstve vyzehlenejch lnenejch letnich kosil.

    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Pan za vykladem DPP, ktery si hral s lego kostickami
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    MULTICAT: dobrej swag!
    SITH
    SITH --- ---
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    MULTICAT: Tak MOMENT, ten thumbnail vypadal jako absolutní demence, ale tohle je slibná recenze, jdu si to pustit
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    ERRTU: tak tohle je něco přesně pro mě. Chlapíci ladně tančí ve zlatých trenkách. Ten "fotbal" je tam jen, aby se neřeklo. Doufám, že pod těmi trenclemi mají krajkové slipy. ♡
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Vana, tahle vana, ta vana vždy po příjezdu z chaty... Člověk je tak čistý, lehký a momentálně i nádherně opálený!!!
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    ERRTU: čim víckrát na to koukám (už jsem na třetí rundě...ano, náročnej tejden:D), tim víc boží mi to přijde, a to jsem myslela, že hobby horsing a roller derby budou v mém životě jediné sporty, kterejm fandim:)) fakt díky, přesně tohle jsem obrovsky potřebovala a ani jsem to nevěděla:))
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    KURE: tím bych si nebyl až tak jistej 🙉
    KURE
    KURE --- ---
    HEJSEK23: a lepší muzika
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam