• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Skutečně potěšilo.
    Dal jsem auto do servisu, čekal jsem tak 30k účet, stálo to 20 a co mělo být opravené je, zdá se, opravdu opravené.
    Míň mě potěšil výčet toho, co by se ještě mělo udělat.
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    NOFNAK: Severní Itálie?
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Si říkám co je to za divný vibrace a pak zjistím že mám pod postelí kotě 😀 aww
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Uz tyden se mi dari mit kolem osme rano 8k kroku. Pred rokem jsem byla rada, kdyz jsem mela tolik kroku za cely den.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ENDER: iirc zrovna nak mezi 4-5 odpo jezdival z Turnova v nedeli na Prahu posledni bus a pak uz to slo jen vlakem (to je absurdne dlouha cesta, asi 650 hodin, kdyz si na koleje nelehne bizon..). Matka meho prvorozeneho z teto brany do C. Raje pochazi, takze jsem se na tehle lince za mlada nastal az az:))
    JANEQ
    JANEQ --- ---
    TRISSIE: “V kráječ” a jeho laserem broušené břity do V… moje malá noční můra a taky geniální kráječ 😎
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Pobavila mě tahle reklama, protože zrovna včera dostal Baník na prdel od Bohemky. Chudák starej Slíva se z tý štoly nikdy nedostane
    Horníci na home office (full version) - YouTube
    https://m.youtube.com/watch?v=5eq6jaueQNQ
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: krátká odpověď - kam neměla.

    dlouhá odpověď - ještě po sedmi letech se mi dělá nevolno, když si na to vzpomenu, takže na to radši nemyslím! :-)
    ale zas jsem na radu kamarádky, když jsem si stěžovala, že se mi k ráně lepí obvaz a nejde sundat, objevila inadine krytí, takže i to zlé bylo k něčemu dobré!
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    TRISSIE: Jo, nieco na ten sposob. Pocitam, ze to dopadne podobne. :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Kam jsi ten prst strčila?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SHARKIE: myslíš takový tento?
    boží věc, dodneška mi chybí kus otisku prstů! :-)

    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Pobavil nalez pri uklide - taky ten krajac na zeleninu, na rozne kosticky, kruzky a tak. Uplne som zabudla, ze som ho kedysi dostala na Vianoce. Bolo to v case, ked som ani moc neskusala varit, takze sa nedivim, ze odvtedy zapadal prachom. Tak uvidime, ci tu ptakovinu pouzijem aspon teraz, ked uz obcas do tej kuchyne aj zavitam. :)
    ENDER
    ENDER --- ---
    ENDER: Ten autobus neni plne mistenkovej, takze tu nekdo i stoji. Nechtel bych to videt tak ve 4 odpoledne. To tu budou sedet lidi i na schodech.
    ENDER
    ENDER --- ---
    Jedu autobusem z turnova do prahy, tak si chci online koupit listek a zjistim, ze tu jezdi dopravce, kterej proste neprodava online listky.. Tak radši jedu pozdejsim autobusem, kterej má online prodej..
    ACKO
    ACKO --- ---
    Po otestování salátových zálivek, které jsem si nakoupila v Itálii, zjišťuju, že jsou opravdu vynikající. Nastane období salátů.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NOFNAK: 🫶
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Naprosto mne dostalo, jak všichni zvládli tu náročnou cestu. Nikdo si nestěžoval, i s přestávkami za 10 hodin u moře. Ubytování, které sehnala Limeta je senzační, veliké a skvěle se tam spí.
    Já je všechny fakt žeru.

    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Pobavilo mě, že na manželovu včerejší oslavu narozenin (grilovačka, bazén a all-day chill-out) dorazil jeho šéf i s manželkou a dvaadvacetiletým synem. Prvně tu na téhle pravidelné akci kluk byl, když mu bylo asi osm, teď pár let ne, ale tenhle víkend měl volnej, tak se rozhodl svoje "staré rodiče" doprovodit.
    Přijde mi to sladký, jednak samozřejmě že někdo si takovou akci zafixuje jako místo, kde je fajn být, a druhak je hezký se koukat na fungující rodinné vztahy, kdy i skoro dospělé děti chtějí podnikat věci se svými rodiči.

    doufám, že moje děti, až budou velké, to budou mít taky tak!
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    DEADSLUT: Já zbožňuju chessbox:-D A podvodní pólo je taky dobrý.
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    MULTICAT: tak to bys nekdy mela prijet na akci “fotbal proti rasismu”, spousta srandy, vhodne i pro deti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam