• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    BAAL
    BAAL --- ---
    MULTICAT: diky za spolecnost :-*
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Včerejší večerní promítání v Aeru.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    patch note u budovatelske strategie:
    A woman cannot receive the "Menopause" trait while pregnant.
    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Potesil rozmrazeny mrazak. Resp. to, ze som si z neho den predtym vystahovala vsetky svoje veci. Jo, v tom teple ta chladnicka ocakavatelne nedala cez 8 hod bez prudu.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    konecne sem sahnul na tu svoji kombuchu! :))
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PIKACZU007
    PIKACZU007 --- ---
    ELISEBBAH: budou v ní obrázky?
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Ze mu tu knihu vydaj!!!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ATUARFIK: Já bych to hledala spíš někde kolem Rýmařova.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ATUARFIK: nene, Hvěvkovice a Vystrkov :-)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    TRISSIE: Doufám, že hned vedle je Nádcha.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MARASAN: a víš, že na dohled od Otavožat jsou Močidla? :-)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Včera jsem projel cestou do prace Otavožaty, čast obce Senožaty.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    «Woke»-Welle vorbei? Grosse Firmen lösen Diversity-Teams auf
    "Woke"-Welle vorbei? Microsoft, CNN und Zoom sparen bei Diversity - 20 Minuten
    https://www.20min.ch/story/woke-welle-vorbei-microsoft-spart-bei-diversity-103154058
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    FIFI: mají :)

    FIFI
    FIFI --- ---
    MULTICAT: V ZOO Jihlava maji kapybary?
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    ERRTU: FIY, díky, rozbil jsi mě. Překládam text, kde depresivně ožralej hlavní hrdina s panáky zelený v zaflusaný vesnický čtyřce tupě zírá na televizi, kde běží fotbal... moje hlava tam okamžitě dosazuje tohle. A je strašně těžký udržet tón příběhu, když mi k tomu v hlavě blejskaj zlatý šorťásky. Týhle asociace se už asi nikdy nezbavim, a věřim, že mnohé literatury i společenské interakce mi to velice...obohatí.
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    Máma na poslední chvíli potřebovala stihnout vlak na druhým konci Prahy, šlo o vteřiny a já zrovna seděla u compu. Takže jsem na třech monitorech hledala nejrychlejší trasu, kontrolovala jsem údaje a průběžně jí posílala instrukce, do kolikátýho vagónu metra se má nejlépe vrhnout, aby ty další schody na přestup měla nejblíž, hlídala jsem vteřiny zpoždění přípojů, propočítávala, zda počet přestupních schodů je za daný čas stihnutelný, zařizovala jízdenky, zbrocena potem (za kterej, pravda, asi může aktuální horečka) jsem netrpělivě proklikávala, jestli už bylo zveřejněno příslušné nástupiště a zároveň příjezd vlaku sledovala na živé kameře, abych mohla zařídit místenku nejblíže příklusové trase, aby se maminka šipkou mohla vnořit do potenciálně již-odjíždějícího vlaku a bez hledání se zhroutit na své sedadlo... A připadala jsem si jako takovej ten nerdy back-office koordinátor tajnejch agentů na misi, a vymejšlela jí do toho alternativní identitu korejské pašeračky a posílala jí rady, kterym výlezem z metra se nejlépe vyhne číhajícímu Stavro Blofeldovi. A přesně takovouhle píčovinu a měřitelnej pocit užitečnosti (vlak stihla!) jsem tenhletejden strašně potřebovala:))

    A zrovna koukám, že live slow TV trainspotting pražského hlaváku (kterej je v provozu od dubna 2024!!) aktuálně sleduje devatenáct lidí, a to mi teda taky přijde ultra roztomilý:))
    MISISSKA
    MISISSKA --- ---
    PISKVOR: Taky už tam týden a půl nejsme :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam