• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    KOPRETKA: O důvod víc si jí pořádně užít.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Arachnogorn.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    PISKVOR:
    SITH: Mate recht, dneska uz ten samej komentator prechyluje vsechno. At jdou do prdele, fakt ze jo, to je tak stupidni zlozvyk...
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Vážně mne těší, že jsme tu dovolenou zvládli bez větších trablů v poklidu. Užili si hodně srandy, koupání, zmrzliny a byť asi dost nudně, ale mile si odpočinuli. Nejvíc mne těší, že slečna, která tu píše přede mnou, nám v půlce neutekla na vlak a vydržela to s námi celý týden.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Setkání dvou svetu:
    M: Jee, ty taky jedes RAW?
    D: Ne, ja mam jenom mrkev ke svacine.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    PISKVOR: Prave na zaklade plavani to rikam, ale videl jsem hlavne stafety 4x100, kde se neprerikaval.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    SITH: Fuck, ja koukal na vcerejsi plavani, tam to nebylo 🤦‍♂️.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SAMOUT: Jo? Včera "první doplavala ta nová"...totiž Tanová. Totiž R. Tan.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Potkala jsem v metru slečnu s černým kocourem v náručí a pak na ramenou.
    Kocour vypadal v podstatě jako démonek, akorát byl úplně neohrožený, z lidí a hluku v metru si skoro nic nedělal a nepokoušel se nikam zalézt ani vykládat všem svůj názor.
    SITH
    SITH --- ---
    SAMOUT: jak jaky sport. Kajak teď jede Foxová a Woodsová :)
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Že se nám vylíhla 3 kuřátka :)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Komentatori CT prestali u komentovani OH prechylovat jmena zahranicnich sportovkyn. KONECNE!!!
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    potěšil náhodný výběr na YT Open Sesame od Leila K. - to pořád šlape jak blázen i přes ten oldschool zvuk

    už je to 32 let omg:/

    Leila K - Open Sesame (Official)
    https://www.youtube.com/watch?v=2GV_5dRrWH4
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Mezitím v Praze: "ne, to nelze! Buď to bude i s hyperloopem, děvkama a blackjackem, nebo ať to není vůbec!!!!"

    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Vcerejsek byl naprosto super, prijeli jsme s kamaradem do kempu a nasli jsme uzasny mista na stany vedle moc milejch lidi. Když jsme se sli koupat, tak jsme ihned nasli malou plazicku jen pro nas a skvele jsme se vykoupali. Ceny u stanku byly vic nez lidovy a vsichni lidi v poho, vcetne hostesek co nas tam sprejovaly repelentem. No a pak uzasnej koncert Ohm Square, pekne open air. No a pak jsme jen sedli v noci na plaz a pozorovali na obzoru bourku a hned co jsme zalezli do stanu, tak zacalo prset, takze cerstvej vzdousek a uspavaci bubnovani kapek na stan. Bylo to kazdym coulem skvely.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    OCTOPUSS: kdybys mi byl alespoň maličko sympatický, asi by mi tě bylo i trošku líto.
    -ne, tvá ubohost mě netrápí ani trošku
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    OCTOPUSS: evidentně se ti přehrál čip vtipnosti 🤷
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Digitální mýto Flex v Rakousku. Po jednoduché registraci automaticky odečítá mýto za průjezd tunely. Našinec se nemusí o nic starat, stačí přijet k závoře, počkat, až se otevře a jet dál.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Prší!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam