• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    JAJITA: Já taky nemusím, mám ji dobrovolně, abych nemusel lítat na poštu přesně z takovejch důvodů, jako je tenhle, nebo pokuty za parkování, když u práce někde nechám auto jako debil.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    SALVATOR: Tu mít naštěstí nemusím. Na PC se normálně prohlásím přes bankovní ID, proto mě ty údaje k mobilní appce zaslané poštou pobavily.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    JAJITA: Mě zas potěšilo, že to posílají i do datový schránky, když ji člověk má.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    přišla dneska fotka z tábora.
    podle stavu rozcuchu se sedmiletá od neděle nečesala :-)
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    MMORT7: Hele, cuklo ti v něm alespoň?
    Budu se opakovat, ale jak pravil jeden můj šéf, píča je pěkná věc, ale nesmí to být chlap. Jako by tě znal.
    Ale mám takový pocit, že ti to nepíšu poprvé :D
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    JAJITA: Vzhledem k tomu, že komunikuješ pravěkými způsoby, tak bys mělo vědět, žeje doporučeně a doporučeně do vlastních rukou a liší se minimalne jako víno a víno rybízové.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    JAJITA: Tak když je někdo debil a neumí ani správně napsat co ho pobavilo, zaslouží si přinejmenším být opraven.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    MMORT7: Fakt jsem se tě na nic neptala, lumene :-/
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    JAJITA: Ne doporučený, ale do vlastních rukou. Jak jinak dokážeš jednoduše že ty jsi ty, když asi nemáš elektronickou identitu?
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    Pobavilo mě, že jsem si přihlašovací údaje do aplikace! zdravotní pojišťovny musela vyzvednout na poště coby doporučený dopis :-D
    N_I
    N_I --- ---
    dnešní parta co šla opravit eskalátory a když se navzájem zdravili, borci!
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Potesilo me, ze meli u stanku tocenou visnovou zmrzku :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    _ANT_: Consent first! Jestli je to IT, mohl by se vyděsit :)
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Zahradní restaurace Na Zápraží. Pokud jde o obsluhu, vždycky to tu bylo trochu prokletý. Od tý doby, co jsem se odstěhovala z Prahy jsem tu asi popáté a teď poprvé je tady obsluha příjemná. A mají višňovou limonádu. Fajn :)
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Jezis, ten typek z helpdesku mi tak pomohl, ze mam chut ho minimalne obejmout!
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Study Finds Consumers Are Actively Turned Off by Products That Use AI
    https://futurism.com/the-byte/study-consumers-turned-off-products-ai
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    "s tebou se neda debatovat, ty mas na vsechno odpoved!"
    tak se me kurva neptej na nazor kdyz ve skutecnosti chces jen potvrdit svoje dezole vymeditovane zavery a postoje :D nemuzu za to ze mam vetsi rozhled, vedomosti, pamatuju si vic z dejepisu a historie a umim to lepe zkombinovat a dovedu rychle argumetnovat. debata neni o urvani protivnika svym nazorem ani o vecpani sveho postoje :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Nase krasna nyxacka na idnesu :)

    Dorota Skokanová: Za drogovou závislostí stojí problémy z dětství - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/dorota-skokanova-drogy-zavislost-lecba-prevence.A240702_151708_zdravi_stud
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Potěšila mě pirátka Gregorová jak nádherně poslala tu ruskou kurvu dostála do prdele...
    Vy proruská špíno. Duel českých europoslanců v přímém přenosu nebyl hezký - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/domaci-vy-proruska-spino-duel-ceskych-europoslancu-v-primem-prenosu-nebyl-hezky-40482378
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam