• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    SALAMAN: Rozdíl mezi žížalou a hadem chápu, ale tomuhle nerozumím. "Pro tu který máma nenosila" (k/n/u mi splývají)?
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Kluci z logistiky mají tzv. příjemný kolektiv.

    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    BACCARA: zatím ne. Ale řeči má dost podobný.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MULTICAT: ... a já si vyskočím a já si poskočím...
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    MULTICAT: Vypadá aspoň jako Karel Kopfrkingl?
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MULTICAT: jo, a ještě napsal milej vzkaz :D

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Přišla jsem do práce na noční. Máme takového "letního" klienta V. Má Aspergerův syndrom, libuje si v kremacích, rozbíjení věcí.
    Je to takovej uličník, ale pobyt u nás má vždycky za odměnu, protože se k němu chováme hezky a máme jo dost rádi.

    Takže kolegové a klienti si lebedí na terase u ohýnku.

    ENDER
    ENDER --- ---
    ATUARFIK: Přitom zmohli udelat krasne Ledeckyovou... Nechapu
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    SAMOUT: Otázky přechylování mě moc netankují, ale že na idnesu udělají z Katie Ledecky nefalšovanou Ledeckou ("Katie Ledecká"), to už je fakt cufíl i na mě. Alespoň že jejího středoškolského trenéra Jurije Cedarovou Horu nechali na pokoji.

    Životní příběh Katie Ledecké. Dědeček si přečetl: Nevracej se, jsou tu komunisti - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/oh/pariz-2024/katie-ledecka-rekordmanka-pribeh.A240806_072653_olympiada-paris-2024_tm2?h=3BDBF58365AA4787CF4FF42F71E9E0A2
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Šéfová mě chce poslat reprezentovat naši část korporátu na velkej korporátní event (cca 1000 lidí).

    Bojim se, ale zároveň mě hrozně těší, že jsem ten člověk, kterej lidi napadne, když se řekne "potřebujeme někoho, kdo to umí s lidma a je chytrej a pohotovej".

    Úspěšná businesswoman Sabriel incoming and expanding her professional network.

    Část mě furt nechápe, jak to, že se mi dějou tak dobrý věci. Jiná část sedí s espresso martini v ruce a říká "už osm let makáš jako blázen, abys měla lepší život, tak se to začíná projevovat".

    A beztak tam zase provedu něco, díky čemu si mě budou všichni pamatovat.
    Jak před dvěma lety, když jsem po třech hodinách spánku zvládla vedení odprezentovat naši frustraci z novýho procesu tak, aby to slyšeli, a reálně něco udělali.

    Hell yes!
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Úroda :)

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Asi už nechodí prachy z kremlu :D

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ENDER
    ENDER --- ---
    Prodal jsem auto, ktery jsem mel prodat pred 5 lety. Podarilo se mi ho převést na noveho majitele i když byla plna moc na hovno (musel jsem udelat trosku chudacka)..
    Jinak teda prodavat levny auto je fakt za trest..
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    všechno je jednou poprvé - kupříkladu dneska jsem poprvé krájela smetanu do omáčky :-)

    (kombo ledničky zapnuté na vyšší stupeň, kelímku u zadní stěny a naší několikadenní nepřítomnosti, kdy ledničku nikdo neotevíral, holt dělá věci)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    FIONOR: rychle? Mi prijde, ze jeste k ranu mi treba naramek porad sviti. Neni ovsem moc odolnej a na asfaltu nedrzi, takze asi jiej matros.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Tohle me hodne pobavilo. Cedule jako krava, kůň je několikrát varoval, ale pak se stejně diví, když se do ní zakousne :D

    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Australská firma Tarmac Linemarking v roce 2022 experimentovala se "svítícím" silničním značením. Pilotní projekt byl jeden kilometr silnice a i když to byl populární projekt, dlouhodobě to nebylo ideální (nakumulovaná sluneční energie se vyzářila relativně rychle, nátěr nebyl úplně odolný a cena byla vysoká)... I přes všechny problémy to ale vypadá cool AF.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam