• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    ACKO: Tím ten klip přesně končí - "my father said that if you survive February, it means you will live another year" :)
    ACKO
    ACKO --- ---
    ARGANNAH: dík žes mi připomněla, že si musím na konec února nebo začátek března naplánovat dovolenou, jinak mě to zabije, předloni jsem vynechala a skoro jsem jara nedožila
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Tenhle člověk vystihl absolutně dokonale povahu února - a někdo k tomu ještě dostříhal soundtrack z Disco Elysium. Dokonalost!

    A clinically depressed newscaster with Disco Elysium music
    https://www.youtube.com/watch?v=sjco86ekIlQ
    SADY
    SADY --- ---
    PIKKMA: ohhhhh, famozni
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Tyyyyjoooo já znám osobně člověka co je přesvědčený že je země placatá! A přitom je jinak celkem normální. Až ho zas uvidím mám tolik otázek :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Proste Brno.
    Žena v Brně vystoupila z nastartovaného auta, protože musela na záchod. Vůz pak na místě zapomněla
    https://brnenska.drbna.cz/krimi/30944-zena-v-brne-vystoupila-z-nastartovaneho-auta-protoze-musela-na-zachod-vuz-pak-na-miste-zapomnela.html
    GREGI
    GREGI --- ---
    Wheels on the Bus (Drum and Bass)
    https://www.youtube.com/watch?v=z9-p06yiJ6Q
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Ano! V říjnu tu zase bude Pharmakon.
    TRIX_XIRT
    TRIX_XIRT --- ---
    Dnes jsem v autě čekala na semaforech v menším jihočeském městě. Když padla zelená a auto přede mnou se rozjelo, zastavil v pruhu vedle mě týpek v obouchané Fabce a pravil ke mně do okýnka: "Pani, vy už do toho radši nesedejte." Následně na něj začal nasraně gestikulovat řidič v protisměru, který čekal, až Fabka projede. Nevědoma si žádné chyby z mé strany jsem se během těch několika vteřin snažila zahoukat Proč? ke konečně odjíždějící Fabii, která následně zablokovala celou křižovatku. Odpovědi už jsem se nedočkala :D
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    elven shortsword, grants barkskin, depleted
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    "hell yeah!" :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Pobavil úplně promočenej týpek v košili, se vzhledem staromodního sňatkovýho podvodníka, kterej si očividně užíval slejvák.
    A hodně potěšil třetí slejvák v řadě. Miluju!
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    TRISSIE: beru to zodpovědně, byla jsem kvůli tomu na koupališti po více než roce. Ale žádná bába nechtěla mazat záda, tak nevim, jestli to dělám správně a vykrejvám poptávku dostatečně, možná to na vás furt může spadnout.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Hasiči v Oklahomě varují před nebezpečím lithium-iontových akumulátorů. Zveřejnili video z bezpečnostních kamer, kdy v jednom z domů vypukl požár poté, co pes rozkousal powerbanku. Oheň způsobil značné škody na budově - dva psi a kočka, kteří se nacházeli v domě během incidentu utekli skrz psí dvířka a vyvázli bez zranění.

    Pobavilo i potěšilo. Ale kdyby to byl můj barák, tak bych byl asi nasranej. :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    DEADSLUT: tak to je hezké, že je tato služba zajištěna 24/7/365! :-)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    TRISSIE: nn. to bude Delirium v Podolí;-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    vysrat se do bazenu je snad normalka, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam