• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    DEADSLUT: Nejspíš jiřičky, nebo možná ještě břehule, ale ty jsou u nás dost vzácný. A bílý peří při pohledu zblízka moc ptáků nemá:-)
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    Včerejší koupání při západu slunce (u kempu Bůček před občerstvením U termita, kde maj dobrej po-sportovní smažák), kdy jsem plavala s obřím hejnem něčeho-jako-vlaštovky krouživším těsně nad hladinou. Určitě stovka ptáků, co mě málem trefili do hlavy (a žádný neposral, dvojí radost :D). Jen teda nevím, co to bylo, na vlaštovky krátký ocas, bříško mi přišlo spíš do růžova/béžova.... A ten přechodník mám asi taky blbě, tak prosím místní lingvisty i ornitology o případnou korekci :))
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    Finská komedie Heavy Trip bude mít pokračování, první trailer je venku! | Spark Rock Magazine
    https://www.spark-rockmagazine.cz/finska-komedie-heavy-trip-bude-mit-pokracovani-prvni-trailer-je-venku
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    Dnes při večeři na terase jsme nejprve zaslechli takové rychlé ťukání a pak jsme je i uviděli. Čápi. Kroužili nad poli a někde za remízkem měli sněm a klapali jak diví. Krásný pohled i poslech.
    A ještě mě moc těší, že na terasu k petuniím často léta dlouhozobka, český skorokolibřík.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Já viděla táhnout divoký husy. Nevšimla bych si jich, kdyby se zrovna nespojovaly dvě menší letky. Byla u toho spousta kejhání, tak jsem se, byvše na vesnici, rozhlížela, kde má kdo husy, až jsem se podívala nahoru. Celkem táhly nebem tři ikonický šipky a v raním slunci se krásně leskly.
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    potěšilo mne, jak jsem vyhověla intuici a neobvyklému nápadu a jak jsem za to byla odměněna: sama jsem na necelý týden vyrazila na random jihočeskou lokalitu, nachodila jsem tam (navzdory vedrům a slejváku) 82 km. Stromy, rybníky, kopce, půvabné bizáry v regionálních muzeích a poslední den i zblízka pozorovanej letící ledňáček! Tenhle způsob dobití baterek si do budoucna rozhodně zachovám.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    u nás si letos vrabčáci postavili hnizdo v zimolezu u cestičky tak, že stačilo si na cestičku postavit stupínek a člověk jim viděl "až do kuchyně", aniž by musel byť i jen pohnout větvičkou.
    Sice teda jsme přišli o celou letošní úrodu, protože jsem dětem zakázala lézt do keřů, ale úroda bude i napřesrok a takováhle příležitost koukat, jak vrabci rostou, už nebude :-)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Ptačí téma? Tak se přidám, že mě každý den baví hejno rehčích výrostků, kteří se vylíhli u nás na zahradě, jsou strašně hluční, a chodí se chlubit se svými úlovky. Každou chvíli přiletí na římsu před otevřenými dveřmi mrňavý rehek s nohatou kobylkou nebo vypaseným broukem v zobáku, chvíli tam řve a producíruje se a pak odletí si to někam sníst.
    KURE
    KURE --- ---
    Nebo slepice ;)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    GANDHI: nebo moudivláček
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A potapka rohac. Právě ji jdu vyhlizet
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    GANDHI: nebo čejka chocholatá :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    MULTICAT: ono jich bude vic - takovej chocholous taky nema to jmeno jen ta pro nic za nic:p
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MULTICAT: jj dudka znam, ale že je i Sýkora punkáč, to jsem nevěděla :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MICHELLEDANIELS: jo, jsou dva punk ptáci > dudek a parukářka, oba jsou nádherní.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MULTICAT: musela jsem si to vygooglit, a to je nejlepší pták! Závidím :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Odpolední výlet do voňavého lesa, a že jsem viděla sýkoru parukářku.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    SITH: "... a tak česká dovednost pomohla zase jednou k vítězství borcům jiných národů."
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Byli jsme s druhou ženu na Pridu na Letný. Když nás už třetí dýlerka duhovýho merche ignorovala, zatímco nabízela vlaječky všem ostatím v okolí, pojal jsem podezření, že minimálně já musím vypadat jako 101% bílý heterosexuální muž narušitel, kterej si nezaslouží jednorožce :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam