úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Co vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
PETRUCCI
---
---
18:09:46 3.2.2026
2 odpovědi
+45
Včera mi došlo, koho mi připomínají! Tak jsem si to musela nakreslit! Kníže Ignor Macinka a jeho Tupoun Turek!
MARIOO
---
---
17:51:59 3.2.2026
+2
VIDEO: Pronásledují mě zombie, bědovala nahá žena v Ivančicích. Pak pokousala policistu
https://brnenska.drbna.cz/krimi/35719-video-pronasleduji-me-
zombie-bedovala-naha
-zena-v-ivancicich-p
ak-pokousala-policis
tu.html#dop_ab_varia
nt=0&dop_source_
zone_name=hpfeed.szn
hp.box
EZOUN
---
---
15:48:11 3.2.2026
+15
R_U_SIRIOUS
---
---
14:19:07 3.2.2026
+2
[DR_NIKITA @ VČERA VEČER]
HEJSEK23
---
---
11:51:33 3.2.2026
+3
Macinko macinko ko ko ko ko uber plyn malinko ko ko ko ko
HEJSEK23
---
---
11:50:32 3.2.2026
+1
MELDA
:
https://t.co/QY837B5oGB
. Já řval smíchy u Macejko 😁
MELDA
---
---
11:18:13 3.2.2026
2 odpovědi
+6
Tohle mne pobavilo, super.
Být stále stár (parodie)
https://youtube.com/shorts/bIx5tv9fHaQ?si=S2SP-dt-YjbWghyr
KOUDY
---
---
10:42:42 3.2.2026
+2
NELLAS
---
---
9:01:34 3.2.2026
PREKOTKA
: To fakt ne. Co by se tam dělalo s penězi?
SEKELLE
---
---
9:00:14 3.2.2026
PREKOTKA
: O zpovědnici vim tak 20 let a párkrát za rok si tam jdu něco přečíst a pobavit se, ale o tom, že se tam daj lidem krást peníze jsem nikdy nevěděl. To se tam dělá jak?
NELLAS
---
---
8:58:05 3.2.2026
PREKOTKA
: Co? :D
SEKELLE
---
---
8:47:43 3.2.2026
PREKOTKA
: Jak jako okrast?
SEKELLE
---
---
8:08:43 3.2.2026
+2
Pobavilo mě, že si GIOMIKY dělá ze zpovědnice Esterku a je tam smutný z nyxu.
https://www.zpovednice.eu/detail.php?statusik=1264015
SADY
---
---
22:02:08 2.2.2026
koncert
Ferrum Sidereum – Zu | Nové album na Deezeru
https://link.deezer.com/s/32lchSaLCfL0CqI5qmTn4
DRABICZ
---
---
21:09:26 2.2.2026
+6
PAN_SPRCHA
: Vše je dildo, pokud máš dost odvahy ;)
PS: zrovna dneska si dopisuji s museem na Sommě, přemýšlím se i zeptat na detaily :D
SALVATOR
---
---
20:46:08 2.2.2026
+2
Realkoholizované pivo!
ATUARFIK
---
---
20:32:48 2.2.2026
+29
PAN_SPRCHA
: Ve Francii toho musí mít z druhé světové spoustu. Člověk to najde, neví, kam s tím, tak to jde odevzdat na místní národní výbor. A tam mu řeknou, co my tady s takovou nebezpečnou věcí, to si strčte někam. No, a neštěstí je hotovo.
PAN_SPRCHA
---
---
20:08:17 2.2.2026
2 odpovědi
+4
TRISSIE
: ," k úplně stejné situaci ve Francii došlo i v roce 2022. Tehdy se 88letý muž dostavil do nemocnice také s dělostřeleckým granátem v konečníku. "
Wtf?
MULTICAT
---
---
18:22:42 2.2.2026
+14
Můj 11 letý syn poslouchá dokumenty o 2. světové válce, chce bydlet v Polici nad Metují a má účes jako Thurston Moore. <3
CLAVEN
---
---
18:15:15 2.2.2026
+2
PLECH
: spoločný riadiaci dôstojník, to ostatne platí aj pre Kikinu a Okamuru
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam