• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!

    Update 22.10.

    To, že je to "bez cenzury" neznamená, že je tu někdo zvědavej na věci typu: pobavilo mě, že sousedovi chcipla koza, že má někdo raka, že někdo chcíp atd.

    Cílem bylo vytvořit auditko, kde se sdílí hezký věci, kdo to nepochopí napoprvé, dostane RO4EVER.
    rozbalit záhlaví
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    VANEK: Ano.
    VANEK
    VANEK --- ---
    ATUARFIK: A "(silná I40)" [?] je vosk?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Díky poctivému lajkování příspěvků ve skupině "spadla dneska v Roudnici trolej" usoudil můj algoritmus, že jsem šotouš, a nabízí mi věci jako tato (přepis pro ty, kdo nedokážou přečíst mrňavé psací písmo: "za mlhou hustou tak, že by se dala krájet, leží Třída S.K.Neumanna a tam to stojí pěkně za prd")

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Syn s kamarádem postavili z lega lanovku. Je boží. :)

    LIMETA
    LIMETA --- ---
    Den jak víno. Kytka, čokoláda, oběd, odvoz do práce. Pak dodatečně dovezl mastičku na bolest lopatky a natažený krk pro které mi rychle zajel do lékárny. Boží
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Jsem učitelka. Předešlé vedení bylo nechvalně proslulé tím, že při rozdělování úvazků ne zcela přemýšlelo. Takže například vymyslelo seminář "Úvod do business managementu" a učil to tělocvikář, protože přece "platí daně a chodí nakupovat", o výuce cizích jazyků ani nemluvím. Zdá se, že traumátko z té doby ve mně ještě trochu sedí, protože se mi dnes v noci zdálo, že mi byla přidělena na příští rok výuka předmětů "The Art of Laxatives" and "Rollerblading".
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Treetops Emit Ultraviolet Sparkles During Thunderstorms. Researchers Just Filmed It in Nature for the First Time
    https://www.smithsonianmag.com/smart-news/treetops-emit-ultraviolet-sparkles-during-thunderstorms-researchers-just-filmed-it-in-nature-for-the-first-time-180988275/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    pan Okamura mi poděkoval za komentář o slušnosti, to potěšilo :)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    „Tlustý holky ječej poměrně hlasitě. Musí to bejt tou jejich extra velikou rezonanční skříní.“ (Payne)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Ulomila se mi nozicka u klavesnice. Tak jsem si za 10 minut vytiskla novou :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    HRAFNAIN: Nevím o jakém bagru mluvíš.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Tohle dneska vytvořila moje čtyřletá dcera... z kypřícího prášku, který mi ukradla v šuplíku a natrhaného pórku, na zemi v kuchyni na linu. Podle mě má prostě talent :D

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ale jinak teda mě dnes potěšilo, že aniž bych to měla v plánu, povedlo se mi zreplikovat v domácích podmínkách můj oblíbený recept z fastfoodu, který už asi deset let není v nabídce a já po něm furt smutním.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NEI: jestli je někomu blbě od žaloudku, měl by to řešit na venerologii a ne na internetech! :-)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    AXTHEB: hrajeme si na cvoci
    a na žraloci

    lepší už jsou jenom tři tamboři, s tím bagrem
    ale neumim to dohledat
    BUBLINATOR
    BUBLINATOR --- ---
    Porodili jsme si Bertu sami, porodní bába to nestihla :)
    RUTHER
    RUTHER --- ---
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    ATUARFIK: nam na to takhle chodili potkani
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam