Před dvěma měsíci jsem se vrátila ke krátkému chlapeckému střihu. Absolutní úleva, miluju to. Jak to odrůstalo, zatoužila jsem po počátečním komfortu, ale kontaktovat svou kadeřnici jsem se typicky nedokopala. Tak jsem se nechala v pátek odpoledne ostříhat v pánském holičství U Slavie, na počkání, za 260 Kč. Už dlouho jsem to chtěla zkusit, ale bála jsem se, že mě vyhodí, protože jsem holka (žena). Při víkendových teplotách jsem si gratulovala za tak prozíravé rozhodnutí :) Miluju krátký vlasy a neumím si teď představit, proč bych to ještě někdy chtěla zkoušet jinak.