jsem osoba nenáročná - k potěšení mi stačí i takové drobnosti, jako svačinka sestávající z jogurtu s dobrou šťavnatou nektarinkou a trochu jahodového musli :-)
a vůbec, člověk by měl vyhledávat a uvědomovat si všechna ta malá každodenní potěšení. koneckonců, těch velkých v životě není až tolik, ale když se nasčítají ta malá, tak je proč si ten svět užívat.