Poté, co sme vloni měli třídní sraz na Vyšhradě na Hradbách, protože nám zbourali hospodu, kde sme se scházeli, letos spolužák našel úplně skvělej podnik. Boží výhled od Smíchova až po Žižkovskou věž, asi dvacítka skvělejch piv a strašně hezká výčepní. Ráj na Zemi.


Tu výčepní sem si teda nedovolil fotit.