CLAVEN: mně se tady líbí, jak jsou tady lidi tolerantní a otevření k ostatním:-) Mně je to úplně jedno, na co kdo kouká a ani je nijak nehodnotím. Ano, postižená husa kejhá. Přiznávám se, mám ráda fotbal, kouskování hry kvůli simulacím mě taky sere, ale jinak mě baví na to koukat, hlavně technicky. Podle mě je to lepší podívaná než hokej, upřímně. I když na něj koukám taky. A taky koukám na šipky. A krasobruslení. A biatlon. Nebaví mě formule, na to koukají jen Motoristé, stejná logika :-D