úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Co vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
Update 22.10.
To, že je to "bez cenzury" neznamená, že je tu někdo zvědavej na věci typu: pobavilo mě, že sousedovi chcipla koza, že má někdo raka, že někdo chcíp atd.
Cílem bylo vytvořit auditko, kde se sdílí hezký věci, kdo to nepochopí napoprvé, dostane RO4EVER.
rozbalit záhlaví
KARLOSK
---
---
21:29:00 27.6.2026
KAKIHARA
: Jsem zvědavej jak dopadne pedoknír v Hronově :D
KAKIHARA
---
---
19:44:53 27.6.2026
1 odpověď
+24
“Já se omlouvám, že vás to pohoršuje, ale prosím, nechejte mě říct tři věty, já počkám,“ pokračoval v přemlouvání Macinka.
Dav lidí na Macinku mezitím řval „v ypadni“.
KOUDY
---
---
18:25:30 27.6.2026
+10
Praha..mesto mest :D
LUSINDA
---
---
18:18:41 27.6.2026
+7
XARGH
---
---
17:32:07 27.6.2026
OCTOPUSS
: jak mu jde z toho drbani tlama sejdrem :)
OCTOPUSS
---
---
13:28:36 27.6.2026
2 odpovědi
+8
TAPÍŘÍ KOUPÁNÍ / Tapir enjoying his bath
https://www.youtube.com/watch?v=62787aI1vng
GIRAFFKA
---
---
13:21:05 27.6.2026
+9
Ze mi ty prachy vratili, i kdyz nemuseli.
FIDEL
---
---
10:57:53 27.6.2026
+4
KAFKAvTOKIU on X: "Pan ministr asi zapomněl, že udavači mají chodit kanaláma. https://t.co/rlGHZ6sdAx" / X
https://x.com/i/status/2070678603650732090
HRAFNAIN
---
---
21:39:23 26.6.2026
+1
HRAFNAIN
: pozdravil jsem je rukou kolmo před hrudnikem, a roztali, úsměv, a radost, ze uměj ppzdravit
stačí ten pohled, pokyvnuti, vzájemná úcta, radost
HRAFNAIN
---
---
21:31:02 26.6.2026
1 odpověď
+2
okolojdouci kluci, asi filipinci, nebo indove, já už ztrácím multikulti přehled,
a dělaj na mě:
"
brmdrbrmdrmbrmdrn
""
no když mně to docvaklo, bylo to jasný
"
dobrý den
"
OVERWATCH
---
---
17:24:00 26.6.2026
+5
LISKAAUDREY
:
XARGH
---
---
17:01:00 26.6.2026
+8
MICHELLEDANIELS
---
---
13:29:22 26.6.2026
-1
GIRAFFKA
: tyjo a zrovna moc hezka barva :))
NOFNAK
---
---
12:12:53 26.6.2026
+14
Nesmírně mne potěšily mé narozeniny. Nejprve skvostná oslava uspořádaná díky drahé Limetě a tomu, že si vzala i volno z práce, aby mohla být se mnou, vše připravit a pak se ještě bavit.
Potom nesmírně ceněné a milé dárky. Krásné výrobky od dětí. Nebudu lhát, měl jsem slzy v očích.
SALVATOR
---
---
11:12:09 26.6.2026
+36
OVERWATCH
---
---
10:50:48 26.6.2026
+1
SALVATOR
:
SIR_PROMOE
:
[Tradicni prazske hospudky]
SALVATOR
---
---
10:50:11 26.6.2026
1 odpověď
+2
SIR_PROMOE
: Jo, ty namražený půllitry mě velmi příjemně překvapily, to sem neviděl ani nepamatuju.
SIR_PROMOE
---
---
10:49:08 26.6.2026
2 odpovědi
+6
SALVATOR
:
tak presne tento uzasny podnik jsem nedavno tez objevil, vyhled dokonalej a meli dokonce i 2 nealko toceny piva, samozrejme do vychlazeneho skla
GIRAFFKA
---
---
10:34:44 26.6.2026
+1
ELIZABETPACKARD
: rano tam uz nebyly. Ani vino.
SALVATOR
---
---
9:58:33 26.6.2026
CERMI_FOX
: Tady
kolega
už to propálil.
CERMI_FOX
---
---
9:54:19 26.6.2026
1 odpověď
SALVATOR
: toho podniku myslím samozřejmě
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam