úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Co vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
TRISSIE
---
---
11:49:38 28.6.2026
+5
OCTOPUSS
: drží rozhodně líp než moje devítiletá dcera, když jí jdu mejt vlasy :-)
NEI
---
---
11:11:54 28.6.2026
+3
Během posledních dvou dní mi řekl jeden pan důchodce v nemocnici Motol že jsem fešanda a že na mě bude myslet a bráškův kamarád s Downovým syndromem, že jsem hezká a že chce se mnou selfíčko.
☺️
VELCORO
---
---
8:54:40 28.6.2026
+3
KARLOSK
---
---
21:29:00 27.6.2026
KAKIHARA
: Jsem zvědavej jak dopadne pedoknír v Hronově :D
KAKIHARA
---
---
19:44:53 27.6.2026
1 odpověď
+28
“Já se omlouvám, že vás to pohoršuje, ale prosím, nechejte mě říct tři věty, já počkám,“ pokračoval v přemlouvání Macinka.
Dav lidí na Macinku mezitím řval „v ypadni“.
KOUDY
---
---
18:25:30 27.6.2026
+12
Praha..mesto mest :D
LUSINDA
---
---
18:18:41 27.6.2026
+8
XARGH
---
---
17:32:07 27.6.2026
OCTOPUSS
: jak mu jde z toho drbani tlama sejdrem :)
OCTOPUSS
---
---
13:28:36 27.6.2026
2 odpovědi
+9
TAPÍŘÍ KOUPÁNÍ / Tapir enjoying his bath
https://www.youtube.com/watch?v=62787aI1vng
GIRAFFKA
---
---
13:21:05 27.6.2026
+10
Ze mi ty prachy vratili, i kdyz nemuseli.
FIDEL
---
---
10:57:53 27.6.2026
+4
KAFKAvTOKIU on X: "Pan ministr asi zapomněl, že udavači mají chodit kanaláma. https://t.co/rlGHZ6sdAx" / X
https://x.com/i/status/2070678603650732090
HRAFNAIN
---
---
21:39:23 26.6.2026
+1
HRAFNAIN
: pozdravil jsem je rukou kolmo před hrudnikem, a roztali, úsměv, a radost, ze uměj ppzdravit
stačí ten pohled, pokyvnuti, vzájemná úcta, radost
HRAFNAIN
---
---
21:31:02 26.6.2026
1 odpověď
+3
okolojdouci kluci, asi filipinci, nebo indove, já už ztrácím multikulti přehled,
a dělaj na mě:
"
brmdrbrmdrmbrmdrn
""
no když mně to docvaklo, bylo to jasný
"
dobrý den
"
OVERWATCH
---
---
17:24:00 26.6.2026
1 odpověď
+7
LISKAAUDREY
:
XARGH
---
---
17:01:00 26.6.2026
+8
MICHELLEDANIELS
---
---
13:29:22 26.6.2026
-1
GIRAFFKA
: tyjo a zrovna moc hezka barva :))
NOFNAK
---
---
12:12:53 26.6.2026
+15
Nesmírně mne potěšily mé narozeniny. Nejprve skvostná oslava uspořádaná díky drahé Limetě a tomu, že si vzala i volno z práce, aby mohla být se mnou, vše připravit a pak se ještě bavit.
Potom nesmírně ceněné a milé dárky. Krásné výrobky od dětí. Nebudu lhát, měl jsem slzy v očích.
SALVATOR
---
---
11:12:09 26.6.2026
+37
OVERWATCH
---
---
10:50:48 26.6.2026
+1
SALVATOR
:
SIR_PROMOE
:
[Tradicni prazske hospudky]
SALVATOR
---
---
10:50:11 26.6.2026
1 odpověď
+2
SIR_PROMOE
: Jo, ty namražený půllitry mě velmi příjemně překvapily, to sem neviděl ani nepamatuju.
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam