• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHOW_SAATCHVALHEIM
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    tenhle mod asi potřebuju :)

    Quick Stack - Store - Sort - Trash - Restock at Valheim Nexus - Mods and community
    https://www.nexusmods.com/valheim/mods/2094?tab=description
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    dnes, na druhy pokus (prvy som vzdal utekom :D ) som ho dal.

    trvalo to relativne dlho, minul som dakych 5ks medium heal potions, popritom zabil aj dakeho toho trolla... :D

    Steam Community :: Screenshot :: Boss
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=3112191967

    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Tak jsem si vypnul DoF a rozmazání pohybem a je to lepší. Trošku mě mrzí, že má depth of field jen on/off a nedá se jen regulovat clona. Jinak jsem se rozhod, že na vizuální mody kašlu, líbí se mi to tak, jak to je.. jen by se asi hodil nějkej loot filter, abych nesbíral automaticky věci, který momentálně neepotřebuju a pak mod na automatický odebírání materiálů z beden při výrobě... pobíhám teď po mapě, narazil jsem na kraj hor a bažin, kde ale ještě nemám asi co dělat, protože jsem tam dostal slušnou nakládačku. A co jsem pochopil, tak stromy nejsou tříděný podle tvrdosti dřeva, ale podle kvality, takže teď musim vynaleznout bronzovou sekeru, aby se ten vývoj pohnul trošku kupředu :D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    tato stavba je nutnost, tentokrat som stal dako moc blizko (chcel som testnut :D )

    Steam Community :: Screenshot :: Gift!
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=3110051014

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    Ashlands sneak peeks

    <
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    VON_GILOTINE: To už jde úplně vypnout, nebo snížit četnost. Nebo použít tradiční řešení - mít "world" ve kterým mlátíš bossy, který je jiný, než kde si stavíš simáckej dům, kterej nechceš aby ti nepřátelé rozkopali. Raidy (jiný než úplně newbie prasata a ještěrky) se odemykkají za to, že mlátíč bossy a platí jen v tom světě, kde si toho bosse zmlátil.

    Jo a pro ty, co holdují Discordu - tady je ofiko Valheim Discord: https://discord.gg/NvpaekDS

    Jinak pár screenshotů mýho kompletně solo-hradiště (už jsem házel do "co hrajete" ale sem to patří víc) zatím pořád z velký části kamenný, upgrade na Darkwood plánuju, až se přesunu do Mistlands - chci zmlátit Jogurta(Yagluth) než bude nový update s "Lavalands" jako novým end-game regionem


    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    TYRAEL: tak to je dobre, moc dobre
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    VON_GILOTINE: Nevím jestli změnili, ale obchodníci (Haldor i Hildir) mají teď hned několik (cca 10) spawn-pointů na mapě a na pevno se spawnou na prvním, kterej navštívíš (a automaticky se zapíšou do mapy) právě proto, abys je nemusel nekonečně dlouho hledat...
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    77WHITE: mam smazanou hru i program na videa, ale to nechces videt stejne.. vypada to hur, nez co se huli na Jamajce...
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    LOJZEE: Hele nahraj prosim nekam video, jak vypada ta tvoje trava.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    VON_GILOTINE: objel jsem dva ostrovy a našel ;) ono je těch potenciálních spawnů docela dost, ale nejsou hned u tebe.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PHOW_SAATCH: stejne ti pak pribehnou ledovi draci nebo ohnivi mravenci rozbombit zakladnu pokud si nepostavis novou nekde na kraji fakyn mistlandu uuu.

    Ale ten ultraprikop na ty dinosauroidy co behaj po planich a oni se tam pak.mnozi a jdou ochocit uwwweee
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    VON_GILOTINE: Popravdě... nejvíc byly stejně LAN party... offline v jedný místnosti. To byla největší prdel. Ale to šlo s Unreal Tournament, Valheim to je na delší lokte ;)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    My to hrali na vlastnim.serveru dycky ve vic lidech to ma taky svoje
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    VON_GILOTINE: Jsem zjistil, že mě vždycky nejvíc bavěj ty začátky, nasát vzduch, atmosféru, zjistit jako co funguje... spoustu her mam takhle rozjetejch do cca 75% a když je to už moc repetetivní, tak to utnu a pokračuju třeba po roce po dvou a zas je to jako bych začal znova, ale s výraznym progresem :) to je můj playstyle a tak to mám rád :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ale tak zas treba se to za 12 mesicu patchu zlepsilo, urcite hraje roli
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    TEAPACK: az objedes 3/4 mapy a furt nic tak pochopis hh
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    LOJZEE: to je vlčí mlha :D
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    HADIAK: jasne, to neni tim..
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    LOJZEE: motion blur a dof si hadam vypol, ze?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam