• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MICHELLEDANIELSBizary ze seznamek, aneb jak nerandit
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MICHELLEDANIELS: My jsme spolu randili?!?! :D
    Mám podobnou historku. Ještě z dob, kdy se inzeráty četly z novinového papíru a odpovídalo se dopisy. Odpověděl jsem nějaké slečně z Hranic (nevím co mě to napadlo, tak vzdálený kontakt) a pak po pár dopisech jsme se rozhodli že se sejdeme. Tak jsem jel do těch Hranic vlakem. V té době ještě jako student vysoké školy jsem auto neměl. Když jsem tam přijel tak jsem zjistil že je slečna taky vyšší než já, ale zřejmě jí bylo líto mé zbytečné cesty stejně jako tobě tehdy a tak jsme spolu poseděli v restauraci a šli se projít pak po okolí. Byla velmi hezká a já jsem to i přes výškový rozdíl nechtěl vzdávat a tak si z toho dnes pamatuju jen to že jsem se neustále strašně natahoval a rovnal, jak to jen šlo. Asi jsem musel působit extrémně prkenně až divně. No šanci jsem samozřejmě neměl :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICHELLEDANIELS: no na amících se dají docela pružně měnit nicky pod stejným účtem, takže důsledný tagování je jediný funkční řešení
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Občas, když mam naladu, tak ty seznamky pojmu jako takovy sociální experiment.
    Psala jsem si s nějakým Jakubem, zacal se chovat, jako prase, tak jsme se rozloučili. Asi mesic na to me zval na víno, a tak jsem se omluvila, že nemám v historii žádnou konverzaci a že nevím, kdo mi píše. Tak se představil jako Šimon. No, poslední konverzaci z toho cisla jsem vedla s Tomášem a už me to přestalo bavit, tak jsem si kontakt zablokovala. Taky jsem kecala, vsechny jména jsem si ukladala ke kontaktu...
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    Asi znáte takové to, když zrovna není ta vlna otázek, tak přišlo na staré dobré "Co si znamení?" Děvčina pookřála a začala sázet na mystiku, jak sedlák česnek na podzim. Rozprava o čínském horoskopu, tarotové karty, byly pouze začátek, pak pocity, věštění a ezo-energetika. Celkem škoda, že jsem byl vozem, kdybych požil, tak bych vydržel déle. Byla hrozně milá, protože se snažila prodat své sympatie součástí horoskopu...také to dále nepokračovalo, takže zdravíme a přeji dalším zájemcům stejné pobavení.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    MLIKARNA: po 3-4 pivku je ta holka čím dál tím krásnější, že? :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MICHELLEDANIELS: neprihlasil se pak na fildu ?
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MLIKARNA: doufam, ze aspon nekde v soukromi.

    Ja si kdysi psala s fajn klukem. Uvadel výšku nejakych 173, ale byl fajn, tak jsem šla ven. Prisel, mel lakyrky, džinove kratasy, ksiltovku NY a byl o pul hlavy menší, nez ja. No šok už, kdyz jsem ho videla prvně, což asi poznal a tak na me hned vychrlil "byvalkam to nikdy nevadilo".
    Nic, dam s nim aspon víno a tak po hoďce vypadnu, at se neurazi a nezavrhne všechny ženský...
    U vina pouze delal, ze pije (asi aby ušetřil) a kdyz jsem tu lahev tedy vypila temer sama a dostatečně se vymluvila na útěk, tak mi psal smsky, jestli mu nedam aspoň v keři nekde na Petříně...

    Od ty doby neberu ohled na psychicke zdraví techto lhářů a utikam hned, co to jde :D
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    Pamatuju jsem kdysi naháněl jednu slečnu. Přiznám se, měl jsem "verifikacni lustr". Mno, šlo to rychle a nešlo to. Poslední "rande" proběhlo tak, že mě teda pozvala k sobě, a že tam teda má kámošku. Přišel jsem k ní, začalo to fungovat s kamoskou a mezitím jsem dostal od původní kopačky. :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Mno ja vykopnu slabej caj,

    ja kdysi v davnych dobach kdy jelo badoo a stesti jsem si dal rande s holkou ktera se na me za dverma vrhla a jazykem mi vytrela ucho takze jsem v soku ji vykop. jako desnyho uchyla. Nejdriv jsem se cejtil divne ze jsem potkal uchylacku dneska to vidim ze jsem byl za suchara a trapaka :)

    (muselo ven)
    TORI
    TORI --- ---
    Vítejte a ať se vám tu líbí.

    Můžete pozvat své přátele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam