• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MICHELLEDANIELSBizary ze seznamek, aneb jak nerandit
    OUKE
    OUKE --- ---
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    RAINBOF: :)) cestoval po USA. Předpokládám, že mu rodice tu cestu naplanovali, už když se narodil.

    Hlavně ja už ho davno zavrhla, tak jsem nejak nechapala o co jde.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MICHELLEDANIELS: musel dostavet lego :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ... uz vím. Má asi tri spolubydlící a řekla jsem, že na návštěvy v dětském pokoji jsem stará. Dlouho přemýšlel :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Kdyz se ozve po dvou měsících a ty už ani nevíš o co go :)) Nejak jsem rada, že jsem ho nestihla poznat.

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MICHELLEDANIELS: tenhle pan hleda ale blowjob...
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    MICHELLEDANIELS: citim vyderacsky potencial :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Hleda nekdo job?

    ALTOR
    ALTOR --- ---
    Chlapec na to sel s dotaznikem dobre :) dotaznik je celkem silny kafe, ale obcas slyset u vetsiho poctu holek co za bizar zpusobuju ja by mohla byt zabava
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    ANNIKA: Skvělé perly sem sázíš :-).
    Na konci rande vytáhnul tužku a dotazník... :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ANNIKA: v moji bubline se pary senioru rozesly vicemene kvuli nekomu z prace...
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    EKG: Na to jsme trapně nudní, obávám se. Ale co já vím, co mě bude čekat na narozky za překvapení... :-D
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    PALEONTOLOG: Tehdy to bylo snad Štěstí, tuším? Na modernější formy už jsem se nepropracovala :-)
    EKG
    EKG --- ---
    ANNIKA: Tak porad se muze stat, ze budete strednimu veku celit spolecne. Tim myslim lovit po seznamkach obeti do trojek, pary do ctyrek a jinou zabavnou matematiku provozovat. Prostor pro neuveritelne zazitky s poctem ucastniku nepochybne roste, otazkou je, zda linearne, kvadraticky, kubicky, logaritmicky, exponencialne ... nebo jinak.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ANNIKA: Jen jestli ta seznamka ještě existuje :p
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    PALEONTOLOG: Doufám, že ne. I když kdo ví, kdy vypukne krize středního věku a muž se rozhodne odkráčet za hlasem svého... ehm... srdce. A budu muset oprášit seznamkovej profil :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ANNIKA: takze novy historky uz nebudou, jo?
    JONY
    JONY --- ---
    MAKROUSEK: tak tohle není nic nového. Dokonce se to minimálně několikrát řešilo i tady na Nyxu. :-)
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    A jinej kluk (ale to už jsme se předem znali offline) měl velmi propracovanou balicí strategii, která spočívala ve zvaní na kafe a do čajoven, kde poutavě mlčel. Když se pak konečně rozjel, vyprávěl veselý historky o Skypu a TedTalks a jako zábavu mi pouštěl na YouTube fraktály. Nějak jsem nechápala, jestli jsme teda kamarádi nebo se o něco snaží, protože si vždycky nechal ujet x vlaků a očividně se mu pryč nechtělo, ale zase nikdy neudělal ani žádnej jasnej krok k něčemu víc... Tak jsem to jeden večer už chtěla rozštípnout, velmi nápadně jsem se k němu přitulila... a on si rychlostí blesku odsednul. Tím jsem to považovala za vyřešený.

    No. Tak úplně vyřešený to nebylo a má to malou dohru - aktuálně desátý rok manželství, třináctý spolu a dvě děti navrch.


    (Vtipnej bonus pak je, že když mě viděl poprvý, zrovna jsem po kolegovi pálila nějaký sarkastický šlehy, takže si umínil, že na tuhle si teda musí dát bacha. No, nedal.)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Moderni problemy vyzaduji moderni reseni:

    Woman went on six dates a week to save on food - NZ Herald
    https://www.nzherald.co.nz/lifestyle/woman-went-on-six-dates-a-week-to-save-on-food-i-didnt-buy-groceries-for-two-years/ARNZPF4VSNFKHHS43STBICKBMA/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam