• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MICHELLEDANIELSBizary ze seznamek, aneb jak nerandit
    Podělte se o trapné, vtipné nebo šílené příběhy ze seznamování.
    rozbalit záhlaví
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ALONSY: Tak holt nahodit make up, šaty a vyrazit do nejbližšího goth klubu nějaké historky pořídit!
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    NAVARA: Když já žádný nemam, musím se bavit jen cizím neštěstím :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ALONSY: ja to pak zase zredukuju, az se k tomu dostanu :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DOCKINEZ: Asi, mám ho v ignore tak nevidím

    ALONSY: Tak se pochlub ;)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    A já se těšila na zábavný historky. :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Gembic?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Gimbal is back? :)
    XARGH
    XARGH --- ---
    OCTOPUSS: clovek ze smutneho kvadrantu "nejsem OK/nejste OK" :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    GEN_IO: je to ještě dite, ale každá jsme samostatná jednotka, osobnost a kazda mame své zájmy a částečně i životy. Nebudu matka, která se upne na své dítě, aby mi pak pro ní nebyl nikdo dostatečně dobrý, jen já :) Učím se jí věřit a ji davam prostor delat chyby a špatná rozhodnutí, aby se zase učila ona. Až tu chybu udělá, budu tu pro ní, ale nebudu ji stát porad za prdelí a už vubec ne kvůli tomu, že se občas cítím sama.
    No a další vec, ma taky druheho rodiče... prarodiče a tak, kteří si ji rádi užijí. Většinou jsem treba cele prázdniny sama a nemusela bych.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    GEN_IO
    GEN_IO --- ---
    👍
    EKG
    EKG --- ---
    GEN_IO: Nic ti nebrani zavrit hubu. Just saying.
    EKG
    EKG --- ---
    GEN_IO: Jo, to by odpovidalo.
    EKG
    EKG --- ---
    Komu to uteklo ze sklepa? Priznejte se.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    GEN_IO: Hezky, chapu, žes to myslel dobře, ale povíme si, až děti vypustis z baráku a zjistíš, že maji svůj život :) Ja si taky po těch letech zaslouzim ten svůj a bez podobných historek by to byla prece nuda ;) Navíc jsme nastaveni žít v tupě - nikdo nechce být dlouhodobě sám.
    EKG
    EKG --- ---
    GEN_IO: Ok, boomer.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NAVARA: jj, dal mi za parek v rohlíku :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MICHELLEDANIELS: Jste se tam někde v koutě muchlovali, že jste se vůbec dostali k možnosti si pošlapat boty? :o
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    EKG: nebo poznal, že jsem nasrana a už jen prileval :D
    EKG
    EKG --- ---
    MICHELLEDANIELS: Chudak, beztak jsi ho okouzlila, az uhranula, ze ho v tom mozek nechal samotnyho ;)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NOFNAK: jako asi mi uplne nevadilo jit po druhe v tydnu do zoo a koupit mu tam parek v rohliku (vybral si stanek, kde nebrali kartu a ja jedina pro jistotu vybrala hotovost).
    Ale twl, dodnes jsem treba nemela odvahu si treba umyt zaslapane boty, protože když je vidim, tak jsem nasrana z toho, jak se tomu ještě smál, že mi na ně šlape ("jsem myslel, ze je to kamen, hahaha") :D... Ve finale jsem usoudila, že snad musel byt zhulenej, protože pomalu ctyricatnik nemůže být přece takhle nepraktickej a mimo :D... nebo jo a proto je sám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam