• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERWATCHPrezident Petr Pavel
    Vse o nasem prezidentovi.
    rozbalit záhlaví
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    VANEK: To zní, že někdo chtěl strašně moc napsat (bulvární) článek, ale pak zjistil, že k tomu nemá informace a potřebat někam vyblít svoji frustraci :-D
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    VANEK: proboha tak tomu říkám článek vytaženej z prdele

    a ještě od "Šéfkomentátora", jesus...
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    PREDSEDA: Btw.Pokud na mě jako na prezidenta může někdo tlačit, tak někde něco hodně smrdí.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    ADAMIRA: já s Klausem ve spoustě věcí souhlasil, v některých ne, amnestií na poslední chvíli mě nasral a teď jím opovrhuju. Čím mě ale nejvíc a to absolutně naprosto zklamal, bylo podepsání Lisabonský smlouvy. Tak dlouho mlel o tom, že jí nepodepíše a nakonec jí podepsal, ale tvrdil u toho, že s ní nesouhlasí. To u mě lidsky klesnul na dno, protože když s něčím nesouhlasím, tak to nepodepisuju, a pokud na mě tlačí, podám demisi.

    Petr Pavel se mi zatím jeví jako slušná reprezentace a zatím dělá to, co od něj čekám a jak to od něj čekám.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    SCHWAB: památná bota, na kterou šlápl prezident :)
    DZEJLA
    DZEJLA --- ---
    SCHWAB: Omluvil se? Nabídl jsi i druhou k pošlapání?
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SCHWAB: a šlápl mi na nohu, když se kolem mne prodiral na své misto
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    pico, jsem dneska na cimrmanech v divadle a on je tady
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    MABLUNG80: touché - toho mám zapsanýho tak nějak mimo - každopádně moje chyba, to je jeden z těch prezidentů na který se nezapomeme (i když já na něj ted zapomě :) )
    MABLUNG80
    MABLUNG80 --- ---
    ADAMIRA: A ještě Svoboda.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SCHWAB: no ještě tam byl novotný - což je vlastně to samý, ono spíš než první a poslední je to "ten ultimátní zmrd" vs. "ten poslední" :)

    "Tak snad se toho Klaus dožije, toho poznání, že ho krom vrstevníků a zájemců o historii ČR, nikdo nezná."

    Já myslím že už v tom tak trošičku žije ;)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ADAMIRA: asi jo.
    Kléma byl hlavně první v tom státním útvaru a pak Husák poslední. Ti mezi? Kolik jich vůbec bylo?!
    Tak snad se toho Klaus dožije, toho poznání, že ho krom vrstevníků a zájemců o historii ČR, nikdo nezná. :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SCHWAB: Já bych mu nic neupíral, ale obyčejný six-pack student v roce 2059 to bude brát spíš jako takovej šum, vzhledem k tomu že následující prezident byl v podstatě ruskem nasáklá lahev becherovky a byla okolo toho uplně jiná show

    to máš jak ten Zápotocký, jasně, vzpomeneme si na měnovou reformu and shit, ale jinak je to strejda kterej vypadal jak masovej vrah- thats it - to takovej Kléma, to je uplně jiná liga
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ADAMIRA: tak snad bys mu neupřel prvenství v podobě první žaloby na prezidenta za velezradu. ÚS se jí sice nakonec nezabýval, ale vznikla!

    a pardon za OT...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    HONZA09: Když se budu soustředit pouze na období kdy byl prezident tak bych řekl že to byl uplně nejvíc jalovej prezident a za 20 - 30 let bude méně známej než Zápotocký - pokud se člověk zeptá průměrnýho smrtelníka na Klause jako prezidenta tak jediný co ti lidi řeknou je ukradený pero a amnestie - ten člověk je vtip. Navíc IMHO teď hrozně lituje že se poměrně držel zpátky a přitom mohl dělat exota jako Zeman.

    Nevýhodou pro Pavla v tomhle směru bude to, že si asi dost lidí bude myslet že nic nedělá, protože nedostanou obden svojí dávku toxický kyseliny z hradu a budou z toho nesvý.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HONZA09: presne tak. v dobe kdy kazda ucetni vedela, ze jistota desetinasobku je kravina a kdy se klaus fotil na tenise s kozenym, nas budouci prezident pavel budoval novy jmeno nasi demokratický armady a mimochodem zachranil par frantiku.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    VYHULENY_UFO: Klaus sice nebyl volenej přímou volbou, ale stejně to je ten typ zmrda, kterýho jsou schopný lidi adorovat i v roce 2024.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    RAINBOF: sorry ja tu plochou dobu zazil. obcas dodnes s matkou vzpomínáme na divokou privatizaci u nás na maloměstě a to mi stačí. klaus není takovej génius, jak si ještě pár zoufalců myslí.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VYHULENY_UFO: hele jako to je hodne plochy a nespravny videni ale o tom tu ta diskuse neni.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    RAINBOF: to nevim, podle me jen zhasnul a rozeberte si co chcete. navic vubec neresil pravni reformu, banky krachovaly a vesele se tunelovalo. cely to zavrsil amnestii.
    . 🙃
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam